Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van ez? (Gyereknél...

Miért van ez? (Gyereknél tartós hasmenés)

Figyelt kérdés
Kislányom 3 éves múlt,az utóbbi időben (3 hete) jelentkezett nála hasmenés. Beszéltünk az orvossal,azt mondta,eltarthat egy ideig,kapott tápszert is,állítólag tejallergia. De ezt nem hisszük. Alig eszik,olyanokat amik nem okozhatnak hasmenést,mégis napi egyszer híg a széklete.. (alma,banán,keksz,stb.. minden más mellőzve..) Valami bélbetegségre gondolunk.. Valaki gyermekénél voltak már hasonlók? Persze nem akarunk diagnózist felállítani,pusztán érdeklődnénk.. A pici egyre fogy.. :(
2011. nov. 11. 20:09
 1/3 anonim válasza:
allergia ha nem tej akkor szetem glutén pontosababn vagy laktóz de ha nem eszik semmi tejet semmit még akkor is ott a glutén probáljatok kukorica kenyeret és semmi lisz csak kukorica és ha nem megy akkor nyugi és go a gasztroenterologia ott 1 csepp vér és meg van az eredmény tejnél fecskendöbe fujás 15perc, 30perc, 1h , 2h ként nem rosz de lehet majd megy a hasa nagyoon ajánlom a tesztet én már voltam hál istenek - de mégegyszer megyek a bizt kedvéért
2011. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van, az első jól írta. Én annyit mondanék még, hogy kekszet, ropit ne kapjon, mert abban is van glutén!

Kukit kapjon helyette, az kukoricás!

Menjetek dokihoz mindenképpen, mert a fogyás is azt jelzi, hogy baj van. Probiotikumként Neki már jó a Jutavit kapszula pora folyadékban oldva, valamint a bonolact pro kid.

Székletvizsgálat volt? Mert az is fontos lenne!!!

Jár közösségbe, hogy esetleg a többi gyerektől nem e elkapott valamit?

Kérlek, majd írd meg mi lett az eredmény!

2011. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos megnyugodtunk! Beszéltünk egy főorvossal,aki azt mondta,szó sincs semmiféle allergiáról.. !! Elkapott egy vírust,ami nehezen,de majd kiürül,ne diétáztassuk! Érdekes,kezd összeállni a széklete,mióta abbahagyta a drasztikus fogyókúrát! :) Azt is mondta,3 évesen még nem lehet kimutatni a tejallergiát. Különben jól van.. :) Köszi a válaszotokat! Megy a felpont!
2011. nov. 14. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!