Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy sikerul a valtas az esti...

Hogy sikerul a valtas az esti cumisuvegrol cseszere?

Figyelt kérdés
lanyom hamarosan 3 eves lesz, este lefekves utan, mese kozben cumibol issza meg a tejet. maskor nem hasznaljuk. ki hogyan valtotta le a cumisuveget ugy, hogy azert a tejivas megmaradjon. termeszetesen kiprobaltam a megbeszelem vel, hogy o mar nagylany es igya inkabb cseszebol a tejet modszert , de ragaszkodik a cumisuveghez.

2011. nov. 24. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Kislányom két és fél éves, kb 1 hete egyik napról a másikra "eltűnt " a cumisüveg. Azóta a reggeli kakaót szépen megissza bögréből, de este nem kell neki, akkor csak a vacsi mellé vizet iszik. Viszont fürdés után szépen elalszik, egyszer kérte a cumisüveget, mondtam hogy nincs meg, belenyugodott.
2011. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fiam a két éves szülinapján dobta ki a kukába a cumisüveget. Már korábban próbáltam neki adni (pár hónappal korábban) bögréből, nem volt hajlandó meginni, csak a cumisüvegből. Már akkor sem akartam új cumit venni rá, mert már elég régi és büdi, akárhogy mosom, ezért azt találtam ki, hogy a két éves szülinapján valahogy elhagyjuk. Kapott egy szép bögrét egy hónapja, az a sajátja. A szülinapja estéjén mondtam neki, hogy Ő dobja ki a kukába, mert már nincs szükség rá, itt a pohár, és a két éves nagyfiúk már nem isznak cumisüvegből. Fogta, kidobta, azóta nem is kereste. (szeret a kukába dobálni szemetet, mindig ő akarja, ezért választottuk ezt a módit).

Mondjuk a fiam eddig mindent elfogadott, bármit adok neki enni, inni, volt picinek cici, bimbóvédő, cumisüveg, több fajta tápszer később, nem volt vele problémája.

De pl. a barátnőméknél cumitündér vitte el a cumisüveget, és hozott helyette ajándékot a kislánynak....

2011. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!