Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-5 éves kisfiúnak milyen...

4-5 éves kisfiúnak milyen legót vegyek? Esetleg ha linket is küldenétek örülnék.

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


nekünk ezek közül van. 4 éves múlt!

2011. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Most van a tescoban akciósan 5000 ft-ért egy doboz azt hiszem kb 400 legoval. Azt megérné megvenni? Vagy ezek közül érdemesebb választani?

2011. nov. 24. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:

tescos újságot nem néztem! de nekünk ezek vannak meg!

kastély, kalóz és a tűzólós van meg + az első legókészletem!

2011. nov. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első legó? Ha nem tematikus, hanem csak egy doboznyi (400 db) kockára gondolsz, az is nagyon jó lehet, csak indulásképp üljél le vele, és rakjatok ki együtt mindenféle formákat, hogy belejöjjön. Ott nincs szisztéma, ami szerint össze lehet rakni, így egy kisgyereknek nehéz lehet.
2011. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Megvettem a tescoba 400 db-os-t 5000ért, mi ezt adjuk karácsonyra. Utána ha tetszik neki majd a szülinapjára kérünk olyan dobozosat amit az első válaszoló linkelt!
2011. nov. 26. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!