Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mibe öltöztessem a 20hónapos...

Mibe öltöztessem a 20hónapos kislányomat elalváshoz? 20-22 fok van a lakásban.

Figyelt kérdés

A takarót még álmában is lerúgja magáról,ha zoknit adok rá letépi,a hálózsákban hisztizik,és aludni sem hajlandó. Állandóan feláll/na benne.

Pizsamában alszik,és egy body van alatta, Hajnalban én is a nyakamig húzom a takarót,félek hogy megfázik.


2011. nov. 24. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az en 20 honapos lanyom is allandoan kitakarozik almaban, es nalunk olyan 19-20 fok van a lakasban. Hosszu ujju body van rajta, es pizsama, zokni. Regebben volt hogy leszedte a zoknijat, foleg nappal. Mostanra ejjel mar nem nyul hozza szerencsere. A halozsak nalunk is problemas lenne ugyanaz miatt mint a te lanyodnal, ha felallna benne egybol elesne. O raadasul cumival alszik, es ha ejjel felebred hogy nincs cumi a szajaban, akkor automatikusan felpattann es ugy nyafog. Akkor en egybol ebredek es ott termek nala, cumi a szajba es alszik is. Ejjel altalaban tobbszor felkelek hogy benezzek hozza, es betakargassam ha megint kitakarozott. Mast nem tudok tenni en se.
2011. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 26 hónapos.Ujjatlan body, rajta a frottír rugis pizsi.Szinte nincs is rajta a takaró.Amint betakarom, már le is rugja.Eddig nem fázott meg.

Egy vékonyka takaró is ott van az ágyon.A derekára rá szoktam dobni, hogy legalább az védve legyen.Szerintem annak nem érzi annyira a súlyát, mint a nagy takarónak.Nem bántja.

2011. nov. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a 20 hónapos kislányomat hosszúbodyban, harisnyában ( a derekán a gumi ki van lazulva, így nem soros) és hálózsákban altatom. A hálózsákból minden este kimászik, de mikor elalszik visszarakom és utána már nem szokott gond lenni. Nálunk is 19-20 fok van.
2011. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!