Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kislánynak mit vennél...

5 éves kislánynak mit vennél ajándékba?

Figyelt kérdés
Már csak egy kis apróságra gondolok, max 2500Ft-ért, mesekönyv már megvan.Nincs tapasztalatom ekkora kislányok minek örülnének, kisfiaim vannak:)
2011. nov. 25. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
én ilyen idősen kaptam meg az első barbimat és nagyon örültem neki
2011. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
kislány ékszerek. ilyenekre gondolok hogy pl.: müanyag fülbevaló, vagy nyaklánc ilyesmi.. vagy vehetsz mellé mondjuk müanyak varázspálcát,koronát ...
2011. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mondjuk valami csini felsőt, csillogós izékkel, vagy amin valami mostanában népszerű mesefigura van
2011. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha kreatív akkor gyurma, festék, filctoll, (persze mindez csillogós :)), Ékszerek, tündérszárny és varázspálca, Littelest Pet Shop figurák, Polly pocket készlet, pónik vagy másféle ló, gyöngyfűző. Nálunk ezek mennek.
2011. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Póni, Barbie, gyöngyfűző készlet, plüss állatok, kirakó.
2011. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Érdeklődésétől függ. Azt remélhetőleg tudod.

Nálunk nagyon szeret rajzolni, azzal kapcsolatos dolgokat kap. Gyöngyfűzést is szereti, mozaikot, puzzle-t.

Ha plüssöket szereti azt vegyél neki. Ja, nem a te lányod. Kérdezd meg bátran anyukáját, hogy mégis mit szeret, építeni, vagy rajzolni, vagy kocsikázni, vagy babázni, hogy lehessen sejtésed. Ezt nem szégyen megkérdezni, még jó is én örültem mikor megkérdezték, ha nem is konkrétan mondtam, de érdeklődés szerint így biztos örül a gyerek is és használva lesz a játék tényleg. Én is megkérdezem mostmár.

2011. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem babás, az állatokat szereti,leginkább a lovakért rajong.DE a pónikat se nagyon kedveli.
2011. nov. 25. 21:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Én valami kreatív dologra gondoltam talán.
2011. nov. 25. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor állatos kifestőt, színezőt, puzzlet, gyöngyöket is lehet venni meg van az alapja, állatos is van, ráteszi a gyöngyöket, és össze lehet vasalni, és csinálhat másikat más színű gyöngyökkel.
2011. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyszarvút. Plüssöt.
2011. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!