Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert pisil be szobatiszta...

Miert pisil be szobatiszta 2.5 eves lanyom?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete minden nap becsurog a pisi neki.Bepisil es nyugodtan mondja bepisiltem.Ejszakara is vissza kellett adnom a pelust.Naponta csak 1 szer pisil be.Eloszor azt hittem felfazott de szerintem nem.Akkor mindig bepisilne.Szintelent pisil.Mar augusztus ota szobatiszta es azota baleset sem volt se este sem napkozben.Szerintetek mi lehet?Semmi rossz dolog nem erte,sem valtozas vagy hasonlo.
2011. nov. 25. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát mert nem szobatiszta...:)

Csak egyszer pisil be naponta XD

2011. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szobatiszta mert honapok ota nem volt ezzel gond.Pelenkat honapok ota nem hasznal............
2011. nov. 25. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Visszaesett és mégsem szobatiszta. Legalábbis most nem.

A mi kislányunk irtó furán adta elő, másfél évesen szobatiszta lett, bár én nem hívtam annak, furának találtam. Vissza is esett 4 hónap után. Ami engem nem zavart egyáltalán.

Nyugodtan add vissza a pelust éjszakára legalábbis, nappal pedig kérd meg, hogy menjen a wc-re többször.

2011. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez még nem baj.
2011. nov. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 2,5 éves június óta szoba tiszta éjjel nappal, aztán kb.2 hónappal ezelőtt elkezdett bekakálni,minen nap bekakált , a pisivel nem volt gond éjszaka sem, aztán a bekakálás hál istennek magától elmaradt, sosem szidtam meg csak mindig elmondtam,hogy buta dolog nem szabad bekakálni.Aztán mikor a bekakálás elmúlt jött a bepisilés, de csak napközben egyszer kétszer naponta, mindig mosolyogva mondta hogy bepisilt, mintha csak direkt csinálta volna,hogy engem idegesítsen.Aztán ez is elmúlt magától, na azért nem szeretném elkiabálni, mert még csak 4 napja,hogy nem pisil be végre.

Úgy gondolom,hogy sok mindent nem lehet a dologgal kezdeni, magától elmúlik.

2011. nov. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 deus111 válasza:

És mi van ha valami pszichés problémája van?

Nincs valami baj a családon belül?

Érte-e valami trauma mostanság?Hmmm?

2011. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!