Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történt a kisfiammal,...

Mi történt a kisfiammal, nagyon anyás lett? Lent.

Figyelt kérdés
Szóval februárba lesz 3 éves. Eddig anyukámékkal elment hozzájuk egész hétvégére nélkülünk, már nem is egyszer. Volt, hogy ott is aludt 1 hetet is, mert beteg volt (csak náthás), így én dolgoztam, ő meg mamázott. Semmi gond nem volt, minden este beszéltünk telon stb. Volt hogy nem is ért rá velem beszélni. Múlt héten hétvégére is vitték volna, de nélkülem nem ment el. Azóta is ha szóba kerül, mondja hogy csak anyával megy a mamához-
2011. nov. 29. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a mamát,hogy mi történt
2011. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jajj nyugi!nem csinált semmit a mama.nálunk ugyanez van...eddig simán elmamázott, elvolt nélkülem. és most???:)

mindehova én kellek....bár már kicsit javult a helyzet de pár hete még katasztrófális volt, szóval szerintem ne aggódj életkori sajátosság, mert a barátnőméknél is ez van...

2011. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Anyáék nem csináltak semmit az tuti, ha ott van ki van nyalva a feneke is neki. Nagyon imádják. Akkor várok. Csak anyáék vannak teljes letargiába, hogy mit csinálhattak:-) Én is mondtam nekik, hogy semmit.
2011. nov. 30. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:

anyósom is, meg barátnőm anyukája is kétségbe van esve:)de felesleges....nálunk 8 hó körül nem volt szeparációs szorongás (akkor idegesített h nincs:)), és hát vannak gyerekek akiknél ez később van. meg most értik meg azt hogy anya elmegy nincs itt.hidd el eddig nálunk is ez volt simán ott maradt, és néha már idegesített is hogy nem zavarja hogy nem itthon alszik:)

második voltam

2011. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!