Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt a kisfiammal?...

Mi történt a kisfiammal? Kb.1-2 hete, egésznap a nyomomban van, fogja a kezem, reggeltöl estig, ugy gyalogol a lakásba, kinnt a babakocsiba is fognom kell, stb. mért van ez?

Figyelt kérdés
bár eddig is anyás volt,na de ennyire?ja senkivel nincs el,hozzáse nyúlhatnak,mármint a mama,papa,mert sirva rohan a karjaimba.ez nekem jo,hogy ennyire szeret,de ez már tulzás,nincs idöm még wc re se menni,nem még fözni,pedig enni szeret.ez normális?van ilyen másnmál is?
2011. febr. 11. 21:29
 1/6 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem,hogy 13 honapos
2011. febr. 11. 21:30
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát most ilyenje van :) Örülj neki, lehet 2 hét múlva meg toj**ni fog a fejedre, akkor meg az lesz a baj (ezt nem bántásból írom, nehogy félreérts légyszi).

Főzz előre napokra, kicsit hanyagold a házimunkát, és töltsd fel őt ANYÁVAL :)

Bár az én lányom már nagyobb (2év), de neki is vannak napjai, hogy jön utánam, még pisilni se tudok elmenni nélküle. Máskor meg nem foglalkozik velem.

2011. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát megmagyarázni nem tudom, mi történt vele, de az én 13 hónapos fiam ugyanezt csinálja. :))

Ma egész nap az ölemben akart ülni a kisfiam, ha letettem, már ordított, pedig nem mozdultam mellőle. Szeparációs szorongás szerintem. Majd elmúlik.

2011. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az enyem 14 honapos , detto ugyanaz.
2011. febr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké,de igy állandoan szeparácios szorongása lenne,mert mindig ezt csinálja.ezen hogy segitsek neki?
2011. febr. 12. 08:24
 6/6 anonim ***** válasza:
lassan lassan tulteszi magat rajta,dolgozol? mert en igen es ha haza jovok egy pillanatra se hagy egyedul,sot akezembe kell tartanom addig mig meg nem bizonyosodi hogy ma mar nem megyek nelkule sehova.14 honapos! pl. szombaton ugyanaz a tema de vasarnap sose csinalja. es ha hazaerek hetkozben ,megallas nelkul magyaraz hogy ,te te te es hogy jeje ,hihi stb ,mint aki tudatni akarja hogy hianyoztam es kegyetlen vagyok hogy elmentem nelkule! az arckifejezesebol kovetkeztetek. ird meg mi a szitu nalatok. erdekelne!!!egyutt erzek veled!
2011. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!