Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a kisfiammal holnap be...

Ha a kisfiammal holnap be kell feküdni a közeli kórház belgyógyászatára kivizsgálásra, akkor éjszakára hazajöhetünk és másnap reggel vissza kell menni?

Figyelt kérdés
Nem lenne értelme ott aludni,amikor közel lakunk és amúgy sem történik éjszaka semmiféle vizsgálat.
2011. nov. 30. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel azt irtad be kell feküdni az az éjszakát is bele érteni! nem az számit hogy 3 házzal odébb laktok
2011. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a befeküdnit én is úgy értelmezem, hogy ott tartanak éjszakára. különben azt mondanák, be kell menni ambulánsan vizsgálatokra
2011. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:-(


Régebben egy ilyen kórházi bentfekvésnél elengedtek éjszakára bennünket haza ,de akkor ezek szerint ritka az ilyen engedmény,ha ti is ezt írjátok.


Szerintem délelőtt lesznek csak vizsgálatok.

2011. nov. 30. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
készüljetek ugy hogy maradtok szerintem biztos ami biztos
2011. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kivizsgálásra kell befeküdnötök,az minimum 3 nap és biztos hogy éjszakára is bent kell maradnotok.Teljesen mindegy,hogy milyen közel laktok a kórházhoz.
2011. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!