Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kisfiam szeme...

Másfél éves kisfiam szeme alatt tegnap reggel óta vöröses karika van. Igazából esetfelé látszódik jobban, reggelre szinte el is múlik. Lehet ez vashiány? Vagy nagyobb a baj? Megrémültem.

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az en lanyomnak akkor ilyen a szeme ha faradt. Ha megis aggodsz akkor vidd el orvoshoz, de szerintem semmi ok a remuletre.
2011. dec. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináltass egy vérképet és akkor kiderül,hogy vashiánya van-e.De szerintem is inkább csak a fáradságtól van.
2011. dec. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy folyadékhiány
2011. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, hogy folyadékhiány, mert napi köztel 1 litert mindig megiszok. Gyakran többet is. Nem is értem ilyen picike ember hogy tud ilyen sokat inni :)
2011. dec. 2. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!