Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis és mindig beteg miért?

Ovis és mindig beteg miért?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 éves 3 hónapos,és amióta oviba járunk állandóan hol ,taknyos,hol ugy köhög majd megfullad,más még hála istennek nem volt!!

Már sokmindent kipróbáltunk Az immunotrofina milyen szerintetek!!???

Mert azt ajánlja a doktornő,nagyon !

Az én kisfiam érdekes ember amint adok neki valamilyen vitamint egyből taknyos gödhös lesz !!

Hogy lehet ez??

Kérlek adjatok ötleteket ovis gyerekek anyukái!!

Meddig fog tartani ez az állandó betegeskedés!?

Van e értelme vitaminokkal próbálkozni ha igen mivel ??

Előre is a válaszokat!!


2011. dec. 3. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

D vitamin+ c vitamin, ha változatosan táplálkozik egyébre nincs szüksége.Általában ennek a két vitaminnak a hiánya okozza az immunrendszer gyengülését.

Az én kisfiam amikor kiscsoportos volt 2 hetente megbetegedett, sőt volt hogy hetente, most középsős és nagyon ellenálló lett az ovis vírusokkal szemben:)E két vitaminon kívül egyebet nem kap, de kellett egy év, hogy kifejlődjön az immunitása a légúti vírusokkal szemben.Úgyhogy az idő a legjobb segítség:)

2011. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van,én is várom a válaszokat!
2011. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is, ahogy elkezdjük a vitamint adni, pár napra már beteg is lesz, most itt itthon vagyunk már két hete.
2011. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

véletlenül elküldtem, a kisfiam Marslakócskát kapott, most pedg az Immunokidet szedi-azóta beteg is.


Idővel remélem, h majd tényleg javul ez a dolog.

2011. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

fú, nekem mindegyik öcsémnél az oviban ugyanez volt, a két nagyobbik már iskolás, ők nem olyan sűrűn betegek már, mintha "kinőtték" volna ezt.

De mi is adtunk nekik különféle vitaminokat, nonit, bioptron lámpa, stb. semmi nem használt, egyszerűen csak elmúlt, de mondom kiscsoportos korúktól nagycsoportosig így volt, 2 hét ovi 3-4 hét otthon gyógyulás...

Most már hálisten kevesebbet betegek, most is szednek vitamint, de nagyon nem látom hatását

2011. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Egyrészt normális, hogy betegek, engem is kikészített ez annó, és nem hittem akkor, hogy jobb lesz – de most már tapasztalatból mondom, hogy jövőre már nem lesz ilyen gázos a téli időszak, tényleg igaz, hogy „összeérnek” a gyerekek az oviban, ill. az immunrendszerük megerősödik.


Az immunerősítőkkel kapcsolatban: én is adtam a gyereknek, nem értettem, miért nem ér szinte semmit, majd a dokink azt mondta, hogy ezekben a komplex cuccokban az egyik dolog (nem akarok hülyeséget mondani, ezért nem írom, melyik rész) a bacilusokat is erősíti, így ha már kicsit is beteg a gyerek, rosszabb, ha szedi őket. A C-vitamin a jó magában, azzal nincs ilyen gond.

Furán hangzik, tudom, kérdezzetek rá esetleg a gyerekorvosnál!

2011. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A 6. válaszolónak igaza van! A multivitaminok nem javasoltak. Főleg, akkor nem, amikor már beteg is a gyerek.

Sima c vitamin (Cebion csepp) és rengeteg folyadék, soksok friss levegőn töltött idő a megoldás.

Az én fiam már lassan 1 éve ovis, most volt először itthon másfél hetet, fülgyulladás miatt. Azon kívül semmi.

Én nem adok neki vitaminokat, mert nem attól lesz erős az immunrendszere, ezt olvastam is már több helyen, ez csak a gyártó cégek reklám szövege.

2011. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A vasból profitálnak a bacik.
2011. dec. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!