Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyermeked hányszor...

2 éves gyermeked hányszor volt már beteg? És milyen étvágyú, hány kiló?

Figyelt kérdés
Fiam már ötször részesült antibiotikum kúrában, többször volt magas láza, jelenleg is egy hete beteg.Rossz evő, rossz alvó, és szerintem beteges, és még nem jár közösségbe,csak a rokon gyerekekkel járunk össze.Nagyon el vagyok keseredve hogy ilyen beteges, és hogy rossz evő, lehet összefüggés is van a kettő között, nem tudom.
2011. nov. 24. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fiam olyan megfázós típus.párszor már írt neki a doktornő antibiotikumot,de csak 2-3x kellett eddig használnunk szerencsére.fiam is rossz evő volt,de aztán elkezdtem nála a vitacolant és azóta állandóan enne.2 hónap alatt felszedett több mint fél kg-ot olyan jó étvágya lett.azóta egyszer volt beteg(vírusfertőzés,de enyhe lefolyású,akkor kapott gyógyszert).most 13 kg.mi is csak a rokonokhoz járunk.
2011. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.És azt megkérdezhetem hogy a Vitacolant azt recept nélkül is lehet kapni, vagy ki kell íratni?A fiam is 13 kiló körül van.
2011. nov. 24. 13:07
 3/11 anonim ***** válasza:
23 hónapos kislányom 92centi és 14 kiló biztos van majd jövő hónapban méretem!enyhe lefolyású náthán kívül egyszer volt lázas!Köhögésre viszont már 3-4 szer kapott köptetőt vagy köhögés csillapítót és 2 szer antibiotikumot!Jó evő jó alvó!
2011. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat kínlódunk az evéssel, semmi étvágya sincs, gyümölcsöt is csak ritkán fogad el, hogy is lenne immunrendszere erős.

Megérteném ha bölcsibe járna, vagy ha ovis lesz, de így, a semmiből betegség, mikor senkinek sem volt ilyen a környezetben.Mindig attól rettegek hogy mikor kap el megint valamit.Pedig még mindig szopik is, tehát ennyit a hosszú szoptatásról, és az egészségesebb gyerekről.

2011. nov. 24. 13:12
 5/11 anonim ***** válasza:

recept nélkül kapható a vitacolan.5 ml-t kell naponta adni(van kanala),kb 3-4 hét után lesz szembetűnő a változás.ez kifejezetten étrend-kiegészítő.kisfiam mióta kapja jó evő lett,elötte pedig 2 falatot alig lehetett beleimátkozni,most meg nagyon sok mindent megeszik amit elötte az istenért nem kóstolt volna meg.húst enne hússal,amit megint nem evett meg.végre megeszi a gyümölcsöt is.

[link]

ha elkezded és megjön az étvágya folyamatosan adjad neki.ha nem jönne meg tőle az étvágya akkor a másik amit kioróbálhatsz a béres csepp.ha az sem segí kérj egy vérképet és a dokid megmondja h mi hiányzik a szervezetéből.

2011. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5, 15 hónaposan volt kh-ban befulladással télen sajnos előjön enyhén a bronchitise(most is), és kap rá antibiotikumot, hörgőtágítót.(apai oldalról hajlam, örökölte)

Kétszer volt majd 40fokos láza(első és utolsó szemfognál 1-1nap), és évente napra pontosan április 17-19ig megy a hasa.

Spenótot kivéve mindent eszik, 90sok cm, 14kg, rengeteget mozog, erős és okos baba.

2011. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Vitacolant ki fogom próbálni, béres csepp nem vált be, próbáltam már.
2011. nov. 24. 13:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos hogy egyértelmű az összefüggés. Nekem van egy irtó rossz evő extra válogatós fiam ő 4 éves, kb. 5 ször volt beteg életében eddig és legelőször 2 évesen majd 3 évesen volt egy hasmenős-hányós és a maradék 3 betegségét az ovis első év alatt szedte össze.

Multivitamint szedett de mást nem. 11 hónapos koráig szopott.

A lányom 14 hónapos koráig szopizott, mégis 6 hónapos korától 2 havonta! betegedett meg, magas lázak, antibiotikumos kúrán vagy 10 en már túl vagyunk.

Pedig ő MINDENT megeszik, főzeléket, savanyúságot, 3-4 féle zöldséget, szinte az összes gyümit...jól eszik 90 centi 13 kiló és mégis ilyen kis beteges.


Nekünk a multikid vassal vált be (lehet hogy azért rossz evő meg beteges mert vashiánya van az étvágytalanságot okoz!!)

2011. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2,5 éves lesz 17 kg és 99cm eddig kétszer volt beteg egy tavaly télen és tavasszal .Most volt egy pici orrfolyása de két nap latt elment.A nővére 11 éves ő most beteg remélem nem kapja el töle.Amugy a nővére ennyi idössen töbször volt beteg.
2011. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszer volt beteg, egy picit. 2 iskolás nagy testvére van. Jó étvágyú, 14,5 kilós stramm kiscsaj :)


(Vitacolant én is ajánlom)

2011. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!