Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet kapni egészen kicsi...

Lehet kapni egészen kicsi lábra (24-es) jégkorcsolyát? Van esetleg olyan ami állítható méretű (mondjuk 23-26)?

Figyelt kérdés

A Decathlonban voltunk, ott a legkisebb méret 26 volt, az nekünk túl nagy lenne, csakk botladozna benne a lányom.

24-es a cipő mérete, de + - 1 szám attól függően hogy hol vesszük, mert van 25-ös és 23 as cipője is.


2011. dec. 5. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
off ez engem is nagyon érdekelne...sőt nekem meg 22-es kellene...
2011. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is off :o( Engem is érdekelne, mert engem is foglalkoztatott már a gondolat, hogy a fiammal mehetnénk e korizni, de én meg csak min 31-est láttam.

Megkérdezhetem, hogy mennyi idős a kislányod? Két évessel érdemes lenne próbálkozni korizni? Vagy inkább jövőre? akkor már biztosabb a járása is? Lehet ezért nincs ilyen kicsinek koricipő? Bocsi, az offért.

2011. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az én lányom 2,5 éves, és teljesen stabil a járása és a mozgáskoordinációja.

Azt olvastam,hogy ha élvezi és nem fél, akkor minél hamarabb érdemes elkezdeni.

Mivel látott korisokat, és azóta is azt hajtogatja hoyg ő is nagyon szeretne korizni, (még a mikulástól is azt kért), ezért gondoltam beszerzek egyet neki.

2011. dec. 5. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok


az én lányom 18 hónapos ....én 2 éves koromban kezdtem korizni(akkor még lehetett kapni kicsi korit:S),15 évig műkorcsolyáztam,és szeretném ha lányom is kipróbálná,minél előbb...

2011. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vagyvegyélrá rutscherla 2élűt vagy Powerslide Lucy Ice v, billy ice, vagy az Action nakvan 26 tól állítható jégkorija, az jó lesz rá, kicsit nagyobb azbelefér, ezek amugy is kisebbek annálmint ami rávan írva
2012. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Ha még aktuális a kérdés valakinek.

Nekünk egy korcsolya oktató nem javasolta a 2 élű korit, mert az kb arra jó, hogy ne essen el a jégen, de korizni nem fog megtanulni. Mi itt találtunk 23-asat, de még nem érkezett meg:

[link]

2020. jan. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!