Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járóka kérdés. Jó a nem...

Járóka kérdés. Jó a nem áLlítható magasságú is?

Figyelt kérdés
A fiamnak későn vettük, amikor már simán ült, így szinte csak játéktárolásra használtuk, nem szokta meg. Akkor fel sem merült, hogy állítható magasságú legyen, most azonban jön a tesó és erősen gondolkozom, hogy el kéne adnom, és venni olyat, aminek állítható a magassága. Kell a járóka, mert amíg esetleg kiszaladok megkeverni a kaját, vagy Wc-re, nem szeretném, hogy a nagy (2 és fél éves) ráessen véletlen a picire. VIszont amiatt gondolkozom, egy olyanon, ahol állítható a magasság, mert hogy a játékokat nem tudom fellógatni az egy szintes járókára, hiszen nem éri el rendesen ellentétben azzal a járókával, ahol lelógatom a játékot, és tudja nézegetni, eléri, mert a rács teteje közel van a fekvőfelülethez. Vagy ezt esetleg hogyan lehet megoldani?
2011. szept. 28. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges az állítható magasságú. Én úgy lógatom fel a játékokat, hogy keresztbe kifeszítettem egy kalapgumit, a játékokra is kalapgumit kötöttem, azt csipeszeztem rá, és olyan hosszúságúra hagytam a gumit, amilyenre akartam. Sőt, most függönycsipesszel oldottam meg (azzal a zárható fejűvel), mert az tud csúszkálni is a keresztbe feszített gumin, így a baba tudja rángatni a lelógó játékot.
2011. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem kiságyból fontos csak az állítható magasság. járókának mindegy.
2011. szept. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk állítható van. És láttam a barátnőmön, hogy szenved a fix magasságúval, mikor ki-be rakja a gyereket, esetleg megfordítja mert hasról fordulna oda-vissza stb..ugyanis behajolni egész lentre és onnan ki-be rakni a gyereket egész nap nem semmi!! Na ekkor döntöttem, úgy, hogy nekem állítható kell és nem bántam meg egyáltalán.


Kb. 10%-al drágább az állítható. A gyereknek is jobb, hogy lát titeket nap közben amíg csak a fejecskéjét tudja emelni és nem a padlót nézi folyton.

2011. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 judavi ***** válasza:
Nekünk nem állítható van, de megcsináltuk állíthatóra. 2 oldalára közép magasságban minden 2. rácsra befúrtunk és oda rögzítettünk egy-egy lécet és az tartja a alját.
2011. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk állítható 1x1 m-es fa járókánk volt, hozzá való újszülött betéttel. Használtan vettem a vaterán 15 ezerért és pár hónapja adtam el ugyanott, ugyanannyiért. Másfél évig használtuk ingyen:)

Kétszintes a házunk, én egész nap a földszinti nappaliban vagyok a babával, a szobája az emeleten van. Mikor még csak feküdt, a legmagasabbra állítottam, onnan mindent látott szépen, a körülötte élő családot, nem csak a port szívta a bokánknál:)

Aztán egyre lejjebb, végül már én is csak arra használtam, ha jött a postás, zuhanyoztam, porszívóztam.

Tegnap olyan hisztit vágott le a 19 hónapos lányom, hogy épp mondtam a férjemnek, kár, hogy már nincs járókánk, szívesen beraktam volna, hogy ott dühöngjön tovább.

Egyszóval, én mindenképpen állíthatóra cseréném, be sem tudtam volna rakni a pár hónapos babát alulra, valószínű ráestem volna többször:(

2011. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is most aktuális, én állíthatót szeretnék, mert a derekam könnyen megfájdul, anyukám dereka is akkor sérült le, mikor értem hajlongatott.

Szerintem ő is jobban érzi majd fent magát, amíg picike.

2011. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia,mi sógornőmtől nem állítható magasságút kaptunk,de nagyon hiányzott az előbb említett okokból.alig értem le a pici babával az aljára,én már egész picin beletettem.A játékokat úgy oldottam meg,hogy a játszószőnyegét tettem bele,a híddal és abba a kisfiamat.Szóval állítható magasságút ajánlanék mindenképpen!!DE!!!egy dolog amiről még nem írtak,ha tudtok rá szánni egy minimális pluszt gurulós kerekűt vegyetek,a miénk ilyen hatszög alakú,na ezt viszont imádtam.Odahúztam mindig ahol voltam,nappali,étkező konyha,ő meg lesett csak,hogy mit csinálok,vagy sokszor el is aludt benne:) .Én még ezt ajánlanám hozzá.
2011. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!