Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szóltok az alábbi sztoriho...

Mit szóltok az alábbi sztorihoz? (velünk esett meg)

Figyelt kérdés
Csütörtökön volt a védőnénis mikulás ünnepség. A védőnő gerezdekre szedett kb. egy kiló mandarint egy nagy tálcára tette és osztogatta a gyerekeknek a következő szavakkal: "Csak egyet vegyen minden gyerek!" Az én kisfiam (27 hós) kettőt vett és egyet a Mikulásnak adott. (már van egy kis számfogalma)
2011. dec. 5. 14:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Semmit nem tudok szólni, ez nem sztori... nem is értem mit akarsz ebből kihozni..
2011. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Végülis nem vészes, nyílván azt nem akarta hogy belemarkoljanak a gyerekek, és ezért a felének ne jusson. Kaptak valamit, és ez a lényeg. Biztos ennyi fért a büdzsébe.
2011. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát, gondolom az a "sztori", hogy a kisfiú kettőt vett, és az egyiket a Mikulásnak szánta.

Aranyos, jószívű kisfiú.

De ahol több gyerek van, ez nem "sztori", ott automatikusan osztozkodást és a többes számot tanulja meg a kicsi :)

2011. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha a sztorinak itt vége van, akkor semmit.

Ha itt jön még az, hogy a védőnéni cirkuszt csinált, akkor azt mondanám, sz*rd le.

2011. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igen, az a sztori, hogy egyet a Mikulásnak adott a kicsi fiam.
2011. dec. 5. 15:06
 6/30 anonim ***** válasza:

Nem biztos, h értem, h miről van szó.

Védőnők nyilván saját zsebből vetté a mandarint, szóval megértem, h szóltak, h kevés van.

Vegyél neki te fél kilót, itt csak a zándék a lényeg.

Akisfiad meg jószívű, de messzemenő következtetést azért nem vonnék le, nálunk már járt a télapó éjszaka, a csomagból a fiam kivette a két Túró Rudit, egyiket nekem adta, kedveskedni akart.

Van amikor meg hisztiben tör ki, h ne együk meg a csokiját, ropiját stb, míg alszik, pedig sosem tettünk ilyet:)))

2011. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos tőle. Szerintem ez nem általános vagy nem tudom, de nekem a nagyobb gyerekem nem csinálta. A kicsi az már most délután két édességet vett hogy egyiket a Mikulásnak adja:))
2011. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
A védőnő mindenkitől beszedett 500 Ft-ot Mikulásra...
2011. dec. 5. 15:10
 9/30 A kérdező kommentje:
Ja és a kisfiam első gyermek.
2011. dec. 5. 15:11
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Erre az ÖSSZESEN 1 kiló mandarinra szedett be FEJENKÉNT 500 ft-ot??? Miért nem kérdezitek meg, mégis mire ment el a többi??
2011. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!