Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiúnak szerintetek...

2 éves kisfiúnak szerintetek érdemes még új sportbabakocsit venni? Ki meddig használta/ja?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan rossz állapotban van a égi, hogy pár hónapot nem bír ki? Nekem a lányom 2 és fél éves koráig hazsnált kocsit. Én a közeli boltba már a 2 éves kisklányommal gyalog totyogtam el, ha meg messzebb mentünk, akkor autóztunk.
2011. dec. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi egy éves kora óta gyalog járunk, szerintem vedd ki a kocsiból, és had menjen. Tudom, macerásabbb bizonyos szempontból, de megéri:)
2011. dec. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A hugim 1,5 éves korától gyalogolt, mert szét ment a babakocsija. Kibírta, semi baja.
2011. dec. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes már megvenni, kisfiam 1 éves korától használta kb. másfél éves koráig. Idén nyáron mikor nyaralni mentünk elvittük a sport babakocsit,mikor hosszabb sétára mentünk és nagyon elfáradt,akkor beleült, de egyébként itthon már egyáltalán nem használjuk, most 2,5 éves.
2011. dec. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.Nálunk az a szitu, hogy 2 éves a gyerkőc,tönkrement a babakocsi, rövid távra lehet csak vele gyalog menni.De beleülni se szeret a babakocsiba.Használtan 2000-ért vettem egy tolókát, jó az a tudat, hogy ha messzebb sétálunk és elfárad van mibe üljön,de mivel ritkán hajlandó csak beleülni így ez sincs kihasználva:)
2011. dec. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1,5 éves lányom nem szeret már benne ücsörögni, így csak akkor használjuk ha messze kell mennünk. amúgy a saját lábán jön. 2 évesen már nem fogom babakocsiba tenni (akkor születik a tesója).
2011. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Mindkét fiam kb 1,5 éves volt, mikor már nem voltak hajlandóak megülni benne. Két éves kor után meg aztán már pláne nem vennék babakocsit.
2011. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

26 hónapos a fiam, intenzíven használjuk a babakocsit, napi szinten. Messze lakunk a központtól, boltba babakocsival bő fél óra, ha gyalog megyünk dupla idő + vissza. És általában még megyünk több helyre is, úgyhogy egy délelőtti kiruccanás nálunk minimum 2 óra, azt nem bírja ki. Pl. ha nagymamámhoz megyünk, akkor tuti, hogy hazafelé el is alszik a babakocsiban. Autónk nincs. Falu.


Ha meg a közeli városba megyünk, akkor az minimum fél napos program, de ált. reggel 9től du. 4ig oda vagyunk, azt megint nem bírja ki. Télen, ha lesz hó, akkor megpróbáljuk szánkóval helyettesíteni, hátha tavaszra már nem lesz rá szükség.

2011. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam 31 hónapos sajnos mi is próbáltuk már nem egyszer letenni a babakocsit de nem megy.Ha nem babakocsival viszem akkor 6:30 kor el kellene indulnunk,hogy beérjünk időben..és ráadásul félúton leül a földre vagy lefekszik és nem jön tovább.Én meg nem bírom már cipelni egyáltalán.

Nyáron nem volt gond mert a kismotorral szépen közlekedtünk mindenfele.De mióta hideg van és fel van öltöztetve 10 perc séta után már mondja,hogy vagy vegyem ölbe vagy mászik be a babakocsiba,vagy mint már írtam leül a földre és közli,hogy elfáradtam.Nem tudom mikor fogjuk tudni letenni a babakocsit.

2011. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!