Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyermeketek az asztalná...

2 éves gyermeketek az asztalnál ülve eszik, vagy etetőszékben? Etetitek, vagy egyedűül eszik?

Figyelt kérdés
Én kénytelen vagyok etetőszékbe ültetni,mert az asztalnál folyamatosan felugrálna.

2011. dec. 6. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nalunk 22honapos meg csak,de etetoszekben eszik az asztalnal velunk,de mar egyedul altalaban. A levesnel szoktam neki segiteni. Jos is,h egyedul eszik,mert a tesot meg etetnem kell (5honapos) es addig legalabb o megebedel. :) nalatok hogyvan?
2011. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kb. 1,5 éves korától levettük az etetőszék tálcáját, és az asztalhoz toltuk az etetőszéket. Pont befért az asztal alá, így mint egy szék olyan volt neki. Úgy 2 éves korától már nem ül etetőszékbe, csináltam neki ülésmagasítót a székhez. 2 éves korától eszik önállóan, már ha akar:-)
2011. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
magas szekben ul, amirol le tud szallni ha akar,es sajnos le is maszkal, de szerencsere egyedul eszik, nem is hagyja hogy etessem, igaz igy leves utan altalaban at kell oltozni... altalaban 10 percig ul az asztalnal, utana mar elmaszkal
2011. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi is az etetőszék tálcáját vettük le, és most magasított székként funkcionál, velünk eszik az asztalnál. Egyedül eszik, néha besegítek, hogy haladjunk, de egész ügyesen boldogul már.


Felugrálás nálunk is volt az elején, de megtanulta, hogy ha evésidő van, akkor enni kell, mert később nem kap. 2-3 étkezést hagyott így ki (miután többszöri figyelmeztetés ellenére is otthagyta az asztalt), azóta szépen végigüli, amíg befejezi az evést.

2011. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Magasabb székben ül, és az asztalhoz van tolva. Nem száll le, mert akkor vége az ebédnek ezt ő is tudja.
2011. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Egyedül eszik, nem is engedi hogy etessem.
2011. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a bölcsiben egyedül eszik,itthon ott kell ülnöm mellette és etetnem kell.etetőszékben eszik általában
2011. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az asztalánál eszik már 15 hónapos kora óta. Nem mondom, hogy minden flottul megy, van, hogy szépen eszegeti egyedül / a leves evés a gáz, az mindig félre folyik / és van, hogy felugrál, de akkor nem eszik tovább. Ha éhes úgyis elül a fenekén és megeszi, ha nem akkor úgyis a játék a fontosabb, nálunk ez így van.
2011. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Normál széken ül. Tud egyedül is enni, de általában segítek neki.
2011. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Saját kis asztala van székkel, már régóta ott eszik. 2 éves múlt a fiam.
2011. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!