Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek megvegyem-e ezt...

Szerintetek megvegyem-e ezt Karacsonyra a 22 honapos fiamnak?

Figyelt kérdés

Szerintetek korai lenne ha betus dobozokat vennek neki? Szeret pakolni es ezert gondoltam erre. Nem akarom neki az abc-t tanitani de pakolaszasnak jo lenne ugy gondoltam:


[link]


2011. dec. 7. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan. Ami érdekli úgy gondolod szeretne vele játszani, vagy ti is leültök mellé és foglalkoztok együtt vele, azt vedd csak meg. Nincs olyan, hogy túl korai ilyen szempontból.

Nekün volt egy nagy világ térképünk szines, és a kicsink imádta, és 18 hónaposan még nem beszélt csak itt ott szavakat, de mutogatta mi pedig mondtuk, majd kipróbáltuk fordítva, és tudott egy csomó országot. Aztán mikor megszólalt jobban, akkor mondta is. Szóval nyugodtan, csak van amihez azért ti is kelletek, mint az ötletednél azért valakinek mondania kell neki a betűket.

2011. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet.
2011. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik.Holnap lesz 2 éves a kisfiam,de én is megvenném.
2011. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hű ez de jó! Ilyet én is vennék de nekünk sajnos nincs elég hely itthon. Az én fiam is 22 hónapos :)

Szóval az én válaszom: igen!

2011. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon klassz!Hol lehet ilyet venni,és mennyibe kerül?
2011. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó,akár számos változatban is,pláne ha tartós anyagból van,mert sokáig ki tudjátok használni...
2011. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat. Bocsi, hogy ilyen keson jelentkezem de kozben szabadsagon voltam es csak a munkahelyrol szoktam netezni. Ma delben meg is vettuk a kisfiamnak, majd kviancsi leszek, hogy fogja-e szeretni.


Kulfoldon elunk igy sajnos nem tudom otthon hol lehetne venni.

2011. dec. 15. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!