Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam szeretne karácsonyra...

Kisfiam szeretne karácsonyra barbit. Szerintetet megvegyem?

Figyelt kérdés
6 éves
2010. dec. 20. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ne Barbie-t vegyél neki, hanem Ken-t, eseleg párban őket.
2010. dec. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Vegyél neki, ha tiltod, annál rosszabb. Ismertem egy srácot áltsuliban. Kezdettől fogva velünk, lányokkal játszott, barbizott a szünetekben. Lányosabb fiú volt, Jazzbalettre járt, csúfolták érte. Most már felnőtt, maradt a balettnél, a Madách színházban táncos, és normális férfi lett belőle.

Attól, hogy barbizna a fiad, még nem lesz ferde hajlamú.

2010. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha nincs lánytesója, akkor szegénynek esélye sincs babákkal játszani, pedig állítólag egy fiúnak is fontos. Ettől függetlenül lány Barbit biztos nem vennék, inkább "Kent". Esetleg hozzá egy autót, vagy lovat, szóval egy kicsit fiúsabb dolgokat. Vagy ha nagyon lányt akar, akkor vehetnél egy családot, apu, anyu, gyerekek. ezzel is lehet gyakorolni a szerepeket. Nem kell hogy márkás legyen, vannak viszonylag tűrhető gagyik is.
2010. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez jó ötlet, sztem. Próbáld meg párban venni öket.
2010. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
én is úgy venném, hogy van benne fiú is, és gyerekek is. :D
2010. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy fiu baratom es gyerekkorunkba ketten babaztunk. Meg vartunk is a babaknak estelyi ruhakat, sot foztun kis nekik... Soha semmi gond nem volt belolle. Kb. annyi idosek lehettunk mint a te fiad. Aztan ahogy teltek az evek mas kezdett erdekelni bennunket, o nagyon szerette a puzzle kirakos jatekokat, fabol keszitett dolgokat, faragott... meg karate-ra jart en meg kosarlabdazni. Elmaradtak a babak. :)Persze megmaradtunk a legjobb baratoknak mai napig csak tavol elunk egymastol sajnos. :( Azota van felesege meg 2 lanya. Szerintem semmi rossz nincs benne ne aggodj!
2010. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha már egy fiúnak baba kell, akkor szerintem az ne barbie legyen, hanem csecsemő baba, akit gondozhat. Legalább felnőtt korára megtanulja hogy kell egy babát gondozni, hiszen az nemcsak az anyák dolga, hanem az apáké is.
2010. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és egyetértek a 2. hozzászólóval. A gyerekeknél nem különül el, mint a felnőttek világában, hogy ez vagy az nem férfias/nőies. Emlékszem, kértem anyukámat, hogy fesse ki a körmömet, mert az olyan felnőtt dolog. Erre jött a bátyám is, aki 2 évvel idősebb nálam, hogy neki is fesse ki a körmét anyu! :-)) Kifestette mindkettőnknek a kisujjunkat, és miután a bátyám látta, hogy ez olyan lányos dolog, nem is kérte többször. Viszont ha anyu tiltotta volna, vagy valami megalázó megjegyzést tett volna, biztos rosszul esett volna a bátyámnak, és nem is értette volna az egészet. Ja, és mi is sokat babáztunk a bátyámmal, ő babázott velem, én legóztam vele. Mindketten normális felnőttek vagyunk. :-) Sőt, én az egyik karácsonyi fényképen egy autót szorongatok a kezemben, az sem igazán lányos. Szóval szerintem nem kell megijedned, semmi baja a kisfiadnak! :-)
2010. dec. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az a J.I.Jot- vagy mit vegyél neki az ilyen katona legény. Olyan mint egy menő Barby csak fiúban. A Ken babák gagyik. Van biciklis, is az nagyon jó.Barby-t ne vegyél.
2010. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
miért baj ha babázna, egy kislány is kér autót. öcsémnek is volt fiú barbija, én is párban venném neki az jó ötlet.
2010. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!