Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van ilyen katicás sátorszettet...

Van ilyen katicás sátorszettetek? Vélemények? 2 és fél éves kislányomnak lenne karácsonyi ajándék. Gyerekalom.hu/jatek/katicas-satorszett

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, és a lányomnak most sima sátrat keresek, mert állandóan "bungit" kell neki csinálni, pedig ő már majdnem 4 éves, de még neki is jó lenne.
2011. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon-nagyon rosszakat hallottam róla,nem is vettem meg a gyerekeknek.Helyette vettem olyat,ami két sátor alagúttal,az nagyon jó,már 1 éve nyúzzuk minden nap.A katicás nagyon gyenge,széttörik,elszakad.

Az e-bababolt.hu-n most akciós a vonat sátor alagúttal,az is láttam élőben,gyönyörű és masszív!3000 Ft akciósan.

2011. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a képen is látszik,nézd meg a sátor milyen bénán áll.
2011. dec. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a katicásról én is rosszat hallottam, de nem tapasztalat. Mi tavaly cirkuszi sátrat vettünk mászóalagúttal. Az alagutat kellett a varrásnál megigazítani - mert apuci is ment a fia után :) - de amúgy nagyon-nagyon jó, kb 5-6000Ft, megérte.
2011. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. dec. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek . Nekem is gyanús volt a kép alapján, hogy nem valami stabil.
2011. dec. 8. 13:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi h beleszólok,nekem is nagyon tetszett a cirkusz sátor alagúttal,mert nagyon szép,és masszívnak is tűnik,de engem abban az zavart,hogy csak egy bejárata van,ahova az alagút van csatlakoztatva(ha jól tudom).Kicsi gyereknél ez nem túl szerencsés,ill. ha többen játszanak vele sem.Én emiatt nem mertem megvenni.
2011. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem, nem a cirkuszi sátornak három bejáráata van: egy nagy ajtó, egy ablak (de azon is ki-be ugrál a fiam egyéves kora óta), és a luk, amibe az alagút illeszthető!
2011. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a képen az ablak és az alagút látszik, de van még egy nagy ajtó is a túlfelén
2011. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi,akkor én tévedtem,a képeken nem úgy látszik.De jó tudni!
2011. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!