Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bronchitises fiammal holnap...

Bronchitises fiammal holnap megyünk pulmonologushoz. Egyből kiírják az inhalálót vagy csak több vizsgálat után?

Figyelt kérdés

2 éves a fiam. Márciusban kórházba kerültünk, mert befulladt, utána a nyár tünetmentesen telt. Szeptember óta viszont állandóan beteg, bár eddig még nem fulladt. a gyerekorvosunk mondta, hogy megelőzésre jó lenne az inhalálót kiíratni. Azt mondta mondjam azt nyugodtan, hogy többször fulladt már, diagnózisnak is azt írta a beutalóra.

Szerintetek mondjam meg egyből a pulmonológusnak hogy inhalálót szeretnék kiíratni, vagy várjam meg amíg magától felírja. Csak attól félek, hogy elküld majd egy csomó vizsgálatra, allergiatesztre stb és csak ha ezeknek meglesz az eredménye akkor írja fel. Nálatok ez hogy működött? Olyan jó lenne már ha holnap este tudnánk használni az inhalálót. Most is köhécsel, nem akarom megvárni, hogy megint kórházba kerüljünk.


2011. dec. 8. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az inhalátort egyből kiírják, általában egy gyengébbet és meghatározott használatra. Utána ha nem javul majd küld tovább és akkor lehet hogy kap még gyógyszert is vagy másfajta inhalátort. Ki fogja írni, de ha esetleg mégsem, a végén mond meg neki, hogy írjon egyet.
2011. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hogy érted, hogy gyengébbet és meghatározott használatra? Én a maszkos inhalálóra gondolok, amibe lehet tenni Salvus vizet is és gyógyszert is ha szükséges. Gondolom megelőzésre elég a Salvus.
2011. dec. 8. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:

nekünk ventolint írtak ki,ez egy spray,amit egy 6 ezer ft-os eszközzel kell porlasztani a gyerek négy éves koráig.

én is hallottam erről az inhalátorról,amit írsz,ez 17 körül van,ha jól tudom kiírás nélkül.a barátnőméknek kiírták,úgy 4 ezer volt

2011. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!