Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit teszel, ha kihoz a béketűr...

Mit teszel, ha kihoz a béketűrésből a kislányod/kisfiad?

Figyelt kérdés
Többször rászólsz, hogy nem szabad, és nem akarja megérteni. Direkt néz rád, és már csak azért is... És még csak 2 éves. Kinek mi a praktikája ilyen helyzetekre?
2011. dec. 8. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Megy a szobájába, ha észhez tér, kijöhet. Ha nem otthon vagyunk, akkor hazamegyünk, ez a bünti.
2011. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

ez nálunk pont ma reggel fordult elő, ment a hiszti ezerrel.

A lányomat betettem a rácsos ágyába, a fiamat beparancsoltam az ágyba, és azt mondtam nekik, ha fel tudnak hiszti nélkül kelni, kijöhetnek.

Kb 5 perc múlva jöttek is, mosolyogva.

A 22 hós lányom csinál úgy rosszat, h közben néz rám és mosolyog, ilyenkor bármennyire is bosszant, a figyelmét próbálom elterelni. Egy kis gyurmával, gyöngyfűzéssel mindig el lehet csalogatni.

2011. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem kertelek. Egyszer szólok, ha nem érti meg, jön a bünti. Az, hogy éppen mi, az változó. Szerintem nem szabad könyörögni, meg ki tudja hányszor szólni, mert úgyis addig feszítik a húrt, amíg hagyod.
2011. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Büntibe megy.Addig ott kell ülni a bünti szőnyegen amíg megtanul viselkedni.
2011. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!