Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3.5-4éves kislányod mivel...

3.5-4éves kislányod mivel játszik szívesen? Ötleteket szeretnék kislányomnak karácsonyra.

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk Littles Pet Shop őrület van, úgyhogy abból kap párat, imádja a babházat, a nagymama azt vesz neki, mi pedig bábparavánt készítünk a férjemmel. Imádja a szerepjátékokat, ezzel kiélheti magát.

De nagyon szeret gyurmázni, matricás könyvekben ragasztgatni.

3,5 éves

2011. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az alábbiak fából, azaz természetes anyagokból készült, egyedi, kézműves termékek, logikai játékok, és táblás (társas) játékok; átlagban NEM kerülnek többe, mint a bolti logikai játékok. Akad itt amúgy 3 évesnek való egyszerű fűzős is, ókori logikai játék, és egyedi ötleten alapuló szintúgy. Vásárokon szoktam találkozni vele. Tudtommal még mindig Győrben él a mester, folyton vásárokra, fesztiválokra utazik értékesíteni termékeit országszerte, ha éppen nem műhelyében tartózkodik.


Ha jól tudom, honlapjáról , neten át is megrendelhetőek termékei, lásd, fotókkal együtt ajánlott korosztály megjelölésével:


[link]

[link]

[link] #a1

2011. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Februárban lesz négy éves a lányom.

Imád babázni, úgyhogy kap egy tanulós Chuo-chuo (azt hiszem így írják) babát. Ez interaktív, beszél, tanul iszik, eszik stb.

Ezenkívül gyurmakészlet, könyv, meg láttam olyan társasjátékot, hogy középre berakjuk a golyókat és a békákat nyomkódva "kiugranak" és bekapkodják a golyókat. Ezzel akár egyedül is eljátszhat. Ezenkívül kap legot, bulimanót, kirakót stb.

2011. nov. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szívesen játszik a konyhájával,szülinapjára kis mosógépet kapott és vasalót. Idén gyöngyfűzős készletet szeretne. Szeret énekelni, így kinéztem neki egy játék mikrofont, ami állványos. Amikkel szívesen játszik még, azok a kockakirakók, és színezni is nagyon szeret.
2011. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kislányom is nagyon szeret babázni,főzöcskézni,boltosat játszani.Babája több is van,ezért gondoltam pénztárgépre,mikrósütőre,v mosógépre.Szerintetek ezeket érdemes megvenni?Szerintem örülne neki:-)

2011. nov. 23. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, biztos örülne neki. Meg egy kis vasaló és kis vasalódeszka és akkor ő is veled vasal. Mi imádunk együtt vasalni. Először ő vasalja ki a ruháit, majd én és szépen elmondjuk, hogy melyik ruha milyen színű, mi az és hogy kié.
2011. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neki is van vasalója,deszkával és mi is együtt vasalunk:-)
2011. nov. 23. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!