Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bevásárlókocsikon található...

A bevásárlókocsikon található kis lehajtható szerkezet az táskatartó vagy gyerekülés?

Figyelt kérdés

Tegnap a Lidl-s bevásárlókocsiba beszorult a fiam. Negyed óráig küzdöttem vele, szegényke meg már bömbölt. Bővem még a 15kg-os súlyhatár alatt van. A lábbedugós részét találtam nagyom picinek utólag.

Még mielőtt írok egy reklamáló levelet jó lenne megtudnom egyáltalán mire való. De az biztos többet ott nem vásárolok.


2011. dec. 10. 08:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A fiam minden ilyen ülésbe beszorul...
2011. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt a hülye kiskaput az üzletek 80%ban ki lehet nyitni, csak nem nagyon szeretik:)
2011. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én kinyitom magam azt a kaput és kész:)
2011. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
így van, a kiskaput egy határozott mozdulattal fel kell húzni és akkor lehet nyitni ;) én is csak onnan tudom, hogy a tescoban a biztonsági őr mutatta, azóta én kinyitom :)
2011. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Valóban elég szűk a lábrész a Lidl-s kosárban...

A lányom 12 kg, épphogy elfér, neki is múltkor beszorult a lába.

De sokszor nem is hajlandó oda ülni, hanem a rakodórészbe szokott... (Tudom, hogy elvileg nem arra találták ki, de ha a lábán jön, és rá figyelek, abból nem lesz vásárlás...)

2011. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem te voltál béna, az én fiamat is volt, hogy én is alig tudtam kivenni! Inkább egyszerűen csak beteszem a kocsi rakodórészébe, ott guggol!
2011. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
gyerekülés...Hacsak nincs 15 kilós táskád.
2012. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!