Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó ez a gyerekülés? (Kérdésed...

Jó ez a gyerekülés? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

[link]

szeretném lecserélni fiam ülését,mert kinőtte.most akciós a brendonban,de nálunk nincs,igy szállíttatnám,de igy ugye nem látom h milyen a minősége.érdemes megvenni?előre is köszönöm.


2011. aug. 31. 14:45
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

ez egy másik.

2011. aug. 31. 14:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a gyerek???
2011. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 éves.92 cm magas és 13-14 kg között van.ült már 15 kg-tól való ülésbe,mert a szüleimnek olyan van az autóba,és teljesen jó neki.
2011. aug. 31. 15:04
 4/7 A kérdező kommentje:
tetszik az ülés,csak az a baj h nem tudom megnézni élőbe,mert tőlünk 60 km-re van brendon.nézegettem használtan is,de pár ezer forint van az új és a használt között.ja meg nagyon tetszenek még a graco ülések is.arról mi a véleményed?
2011. aug. 31. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 105 cm, beleült ilyen ülésbe, mert leakartuk cserélni a mostanit, de a biztonsági öv vágta a nyakát. Hiába van övterelő.Nem a kiló számít, vagyis nem csak. Így vettünk egy olyat ami belső öves, de ki lehet venni majd lehet az autó biztonsági övével használni.
2011. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is pont ilyen Nania ulesen gondolkodtunk, amig egyszer eloben lattam, es nagyon nem tetszett, alig parnazott az uloresze..nagyon kenyelmetlennek es rossz minosegunek tunt. Az elsot en azert sem ajanlanam, mert nincs sajat ovje, es o meg eleg kicsi ahhoz, hogy az auto ovevel kossetek be. A Gracot is emlited, ez pl ugy tudom, az ADAC torestesztjet bukta.
2011. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is kérdeztem itt egyszer ülésről, és engem meggyőztek, hogy válasszak drágább, de megbízható BeSafe-et.


Inkább tegyetek még félre egy kicsit szerintem, mert bár lehet, hogy semmi baj nem lesz, de ha mégis, és egy olcsóbb nania törik ketté a kicsi alatt, soha nem bocsájtod meg magadnak, hogy ha csak egy kis esély is van rá, lehet, hogy a besafe egyben maradt volna.

Néztük a Gracot is, de kemény, és olyan vékony, törékeny hatást keltett számomra.

A kényelem is fontos szempont, főleg ha sokat autóztok, Naniát nem láttam, de Gracot biztosan nem vennék (ha ugyanarra a 15-36 kg-osra gondolunk)!

2011. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!