Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Facebookos anyukák! Lájkolnátok?

Facebookos anyukák! Lájkolnátok?

Figyelt kérdés

A Facebook-on, a Fuss el véle játékbolt elindított egy játékot. Akinek összegyűlik a 100 lájk-ja és a hozzá tartozó megjegyzés, az az ovi/csoport részt vesz egy sorsoláson ahol játékot nyerhetnek.

Megtennétek nekünk, hogy nyomtok egy lájkot a játékbolt oldalára, a képre, illetve a kép alá kommentet kell írni, ami lehet csak egy mosoly is.


165-ös kép a miénk.


Köszönöm szépen a törpék nevében!!


Ha van valaki, akik szintén neveztek és nincs még meg nekik sem a 100, szóljon!


2011. dec. 10. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Megvolt! Hajrá Nyuszi csoport! :)
2011. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük!!! Én is és a Kisnyuszik is!
2011. dec. 10. 22:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Ok. Én szívesen lájkolom és kommentet is írok! A miénk a 9. kép! Nekünk is légyszi küldjetek még hozzászólásokat! Köszönjük a sünik nevében is!
2011. dec. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lájkoltam a Hétpettyes ovit! Úgy látom Nektek már megvan a 100. :) Nekünk még messze van. :(
2011. dec. 11. 10:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha jól láttam, megvan a 100 nektek is mostmár!:) (lájkolt a férjem is:)
2011. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen!

Az a baj, hogy a lájk csak hozzászólással együtt érvényes, így pedig még nincs meg.

2011. dec. 11. 15:20
 7/9 anonim ***** válasza:
7:33-as vagyok! A Süni ovit Halásztelekről lájkold légyszi, ne a Hétpettyes ovit. Ők nem tudom kicsodák! És kommentet is írjatok, mert az hiányzik még. A lájk már megvan de csak hozzászólásokkal együtt érvényes!
2011. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megvolt a Süni Magánóvoda Halásztelekről. Azt írtad a 9-es vagytok, azért azt lájkoltam először. Most megvoltatok Ti is, a 7-es vagytok.

Mi a Nagykanizsa-Miklósfa, Nyuszicsoport vagyunk, azt lájkoltátok?

2011. dec. 11. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi! Én is nyomtam mindenkinek egy like-ot meg egy kommentet!

Süni ovisok

2011. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!