Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha még nincs pasim? Az osztálytársaimnak facebookos kapcsolataik vannak! Sajnos nekem még olyan sincs!

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ezen lehet segíteni :)
2011. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerű a megoldás csinálj egy kamu facet és tedd magad vele kapcsba :)) és mondd azt mindeninek h ő a pasid :D
2011. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

gondolom 13 éves vagy. Nem,nem gáz egyáltalán,és ne tedd,amit a 2. mondd! Ha lebuksz,vagy mondják,hogy naa közöskép hol van? Akkor mit csinálsz? Folyamatosan hazudni fogsz? :\

Ez nem megoldás .. ne akarj már a többiekhez idomulni.:S

Majd eljön a te időd is,ne mások miatt jöjj össze valakivel.

(Amúgy van egy barátnőm,ő meg már 16 éves,nem csókolózott,se semmi .. na ezt kapd ki.És túlélte,nem akar miattunk (én meg egy másik bnőm) csakúgy kapcsolatot,pedig mi már jártunk fiúkkal,a másik bnőnknek most is van barátja.Mégse közösítjük ki,ő se akar idomulni hozzánk..Ő érzi mikor akar kapcsolatot stb.)

16/L

2011. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

"Az osztálytársaimnak facebookos kapcsolataik vannak!"


Oh..... My..... God....

2011. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
örülj neki, h nincs olyanod..mi értelme van, gondolkodj már el egy kicsit..13 évesen pasi, minek az, kérdem én..bocsi, ha kicsit bunkó a stílus, de ezt gondolom..OMG!!!
2011. dec. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!