Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hová kell levelet küldeni a...

Hová kell levelet küldeni a Jézuskának?

Figyelt kérdés
Ma írtuk-rajzoltuk meg a levelet, mit írjak a borítékra? Mármint van olyan cím, ahova tényleg el lehet küldeni? Nálunk speciel az angyalok hoznak ajándékot, nem a Kisjézus, de ez igazából részletkérdés.
2011. dec. 11. 20:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát hogy mennyire örült a levelünknek, és ne haragudjunk, hogy csak most válaszolt, de hát annyi dolga volt neki meg a manóknak meg a rénszarvasoknak mostanában. És hogy nem az ajándék értéke a lényeg, hanem a nagy szeretet, amivel adják, de ha valamit igazán szeretnénk, azt mindig sikerül valóra váltani. És hogy egy évig figyelni fogja a Pupákomat a varázstávcsövén keresztül, úgyhogy legyen szófogadó és tisztelje a szüleit, rokonai, nevelőit, barátait. És hogy jövőre újra eljön. Kábé ilyenek. Nagyon vicces dolog levelet kapni a Mikulástól, mindenkinek ajánlom, hogy jövőre ne hagyja ki! BÚÉK!!
2012. jan. 4. 13:55
 12/14 anonim válasza:
Én hiszek benne. Minden évben írok neki, és válaszol. a borítékra csak azt írtam rám hogy Jézuska. Bélyeg nélkül adtam föl.
2013. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha csak azt írod rá, hogy Jézuskának, vissza jön egy levél az egyik postástól, én több évig leveleztem vele :D
2016. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
17 éves fejjel is minden évben megírom a levelet, pedig már ezer éve tisztában vagyok vele...
2017. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!