Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyaraláshoz szállást tudtok...

Nyaraláshoz szállást tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

homokos tengerpart, ahol kisgyerekekkel szép időt tölthetnénk.

lehetőleg ne túl messze (pl.Horvátország)


2011. dec. 12. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:

de jó neked, hogy már nyaralsz---mi még telelünk :)


Nem piszkállak, tényleg cuki kérdés!

2011. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

engem is vigyetek :)


(bocs, ez is off)

2011. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Repülős út nem érdekel? Bulgáriát tudom ajánlani, kíváló gyerekbarát tengerpart.
2011. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi! ránézek arra is. tudsz konkrét várost mondani, ahol homokos, lassan mélyülő a tenger?
2011. dec. 13. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Két éve még pocaklakóval Sunny Beachen voltunk, ez igazi turistaparadicsom hatalmas élettel. Idén nyáron az akkor 16 hónapos kislányommal a Duni Resortban voltunk, egy igazi családias, csendes szállodakomplexum egy nyugodt, lassan mélyülő tengeröböl mellett. A szállodának saját tengerpartja van, a medencék és a tengerpart között 10 méter a távolság. Nagyon ideális hely volt pici gyerekkel. A Neckermann katalógusban találod meg a szállodát, mert lehet foglalni jövö nyárra is.
2011. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi! megnéztem, azért messze van autóval, repülni nem merek 4-5 hóssal. talán jövő nyáron.


most marad Balaton vagy Horváto.

2011. dec. 14. 15:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 5 hónapos volt mikor először repültünk vele, március elején született és augusztusban mentünk nyaralni. Nem volt semmi gond. Ilyen korban sokkal könnyebb velük repülni, szerintem. Én a 12 órás horvátországi autóutat nem mertem bevállalni, túl soknak gondoltam a 10-12 órát a hordozóba bekötve, mondjuk a kislányom abban az időban csak addig szeretet autózni míg aludt..:)
2011. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi!

akkor még 1x megfontolom. mi 5 órásra tervezzük az autóutat (a legközelebbi tengerig mennénk).

2011. dec. 15. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!