Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha GYED alatt délben hordtam...

Ha GYED alatt délben hordtam haza az ovis gyermeket, akkor mikortól maradjon már egész napra, elég ha majd csak akkor ha ténylegesen dolgozom, vagy szoktatni szükséges az egész naphoz?

Figyelt kérdés

GYED lejárta után munkába állok,a pici megy bölcsibe, a nagyobb pedig egész napos ovis lesz.


Már most mondogatja az ovis,hogy ő bizony nem fog egész napra maradni,úgy mint idáig majd jön haza,hiába mondogatom ,hogy de anya már nem lesz itthon,nem tud jönni érted délben.


2011. dec. 12. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Kell a szoktatás. Szerintem még egy picit nehezen is fogja az elején viselni a nagy. Nekem a bölcsiben délben hazajárós volt. Aztán mikor ovis lett így maradtunk. Kb. két hete járhatott, mikor az óvónő rám szólt, hogy igenis bent kell aludnia, mert ez a rendszer sem az enyémnek nem jó hosszútávon, sem a többi gyereknek. Volt egy hét pityogás nekem, bent simán elaludt. Jobb lenne, ha megszabnátok közösen egy időpontot, és akkortól bent aludna. Nálunk például az elején volt olyan, hogy ha nem sír és bent ügyesen alszik, akkor pénteken hazahozom, stb...
2011. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!