Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyerekülést vegyek a 3...

Milyen gyerekülést vegyek a 3 éves kisfiamnak? 9-36kg vagy 15-36kg.

Figyelt kérdés
Most lesz 3 éves januárban.A mamáéktól kapnánk karácsonyra csak ki kellene választani neki.De milyen legyen?Melyik kategóriában keressem?Van olyan ami dönthető ezekben a kategóriákban?Most 16kg és 1 méter körül van.Milyet ajánlanátok?kb 40 ezerig.köszi
2011. dec. 13. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ebben a kategóriában már nincs olyan, ami dönthető. Felesleges 9-36-ost venni, főleg, hogy azok drágábbak is általában.

Legyen háttámlája (tehát ne csak ülésmagasító legyen).

2011. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semmiképpen sem ülésmagasítóra gondoltam.Háttámlásat,de milyet?Miért nem jó a 9-36-os?
2011. dec. 13. 19:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a 15-36kg-ra szavazok.
2011. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Minél kisebb tömegtartományban használható annál biztonságosabb általában. Több adat hiányában a válasz 15-36kg.
2011. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért ne 9-36-ost, mert túl sok kategóriát ölel át, és - mint ahogy írták előttem -, minél kisebb ez a tartomány, annál biztonságosabb. Egyrészt. Másrészt pedig semmi értelme nem lenne, mert már úgyis 15-36-os ülésnek megfelelően használnátok. És mint már írtam, a 9-36-osak drágábbak is.
2011. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 fotucsok ***** válasza:

Szerintem nem az a lényeg, hogy 9-től vagy 15-től, hanem, hogy 36 kg-ig. Ahol nagyobb az intervallum, ahhoz jár a szűkítő, így ugyanolyan biztonságban van benne. Mi most vettünk egyet, és tény, hogy ezeket már nem igazán lehet megdönteni, csak egészen kicsit.

Itt van:

[link]

Én meg vagyok vele elégedve.


A lényeg, hogy gyerkőccel menj, és próbáld bele. Akkorának kell lennie, hogy a bizt.öve a váll fölöttől kell induljon, és hogy overálban is be tudd kapcsolni.


Nekünk az előzővel csupán annyi bajunk volt, hogy már téli nagy ruhában nagyon szorosan tudtam csak bele csatolni. Tehát ha pl nyáron lenne ennyi idős, még vígan használhatná, de így muszáj voltunk venni egy másikat.

2011. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mindenképpen a kisfiammal fogunk elmenni megvenni.Kiváncsi vagyok mindkét fajtára.A 15-36kg-os talán azért áll tőlem távolabb,mert nincs saját bizt.öve és túl kicsinek találom még a fiamat az autó bizt. övéhez.De nyilván ezt is ki kell majd próbálni a boltban.Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat.

Utolsónak:Ezt már én is nézegettem,írnál róla infót?!

Még várom a válaszokat és az ötleteket!

2011. dec. 14. 09:17
 8/12 anonim ***** válasza:
mindenképp 15-36 típusút. Az én lányom is 3 éves (ő is 16 kg és ugyanilyen magas is, épp a napokban vettük) és tökéletesen jó neki. Mi Besafe márkájút vettünk, ez egy nagyon jó norvég termék, állítható a fejtámlája, semmi gond nincs a saját övvel, pont ott van ahol lennie kell, mert az övterelők ott tartják a helyén. Ne felejtsd el, hogy ezt az ülést 8-10 éves koráig használni fogja. Egy nagyobb gyereknek már egyszerűen nem lesz elég a belső öv, főleg, ha fel van öltözve. És a biztonságról is mindaz igaz amit az előttem szólók mondtak. Nem tudom, hol élsz mi a Pesten a Minimanó babacentrumban vettük, ott most akciós(30E,-).
2011. dec. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

15-36 kgs Concordot vettünk a fiamnak. Még nem volt 3 éves, csak 3 hónap múlva töltötte, amikor az ülést kapta. A súlya 14 kg volt, de a magassága miatt kellett ez az ülés neki, hisz a 9-18kgs ülést hosszra már kinőtte.

Próbáljátok bele az ülésbe, hogy az öv jó helyen fut e.

Nálunk nagyon bevált az ülés!

2011. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de akinek 15-36-os ülése van, az hogy oldja meg hogy az ülés ne lötyögjön a kocsiban? Mert azt ugye csak a rendes biztonsági öv fogja, és csak a gyerek előtt. Vagy tévedek?
2011. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!