Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egész nap kiabálva beszél 2...

Egész nap kiabálva beszél 2 éves kislányom, hogy lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
hiába beszélek hozzá nyugodtan halkan akkor is visítva kiabálva beszél. Lehet ezt vhogy kezelni, vagy ez korosztályos "betegség"?:)
2011. dec. 14. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd megunja. Szólj rá következetesen.
2011. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
orvos látta már?lehet hogy a hallásával van valami. ha nem csak hergelni akar akkor fogd meg a kezét guggolj le hozzá hogy egy magassagban legyen a szemetek nézz rá,és kérdezd meg mi a baja.vagy miért kiabál, tuti válaszolni fog. ha válaszolt,kérd meg hogy ne kiabáljon,mert te annélkül is hallod.ha folytatja. ne figyelj rá.ha már vörös a feje.ujra fogd meg a kezét ismét guggolj le....... egy kis idöbe telik mig felfogja hogy csak akkor fogsz rá figyelni ha jo kisbuboka
2011. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jár közösségbe?

Ha a hallásával nincs gond, akkor valami látott, hallott szokást utánoz. Valahol csak hallott kiabálást...

2011. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10 éves és még mindig nagyon hangosan beszél. A hallásával semmi gond nincs. Nálunk anyósomék ilyen hangos fajták, biztos onnan örökelte.
2011. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is így szokott mostanába beszélni a 2 éves kisfiam,ha nem válaszolok.

Hangosan vagy halkan szoktatok otthon beszélni?

Mert mi nálunk a testvérei elég hangosak s szerintem ez is közrejátszik.

2011. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!