Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek 22 hónapos kislánya...

Akinek 22 hónapos kislánya van, hány kiló, és milyen magas?

Figyelt kérdés
Iker lányaim februárba lesznek 2 évesek,koraszülöttek voltak,kis súllyal.Ma voltunk gasztrón,mert tejérzékenyek vagyunk.Az egyik lánykám 10 kiló,82cm,a másik 10 kiló,10 dk,és 83 cm.Kreont kaptak a lemaradás miatt,a kisebb súlyúnak még fantomalt is írtak.Kit elkeseredtem,hogy még mindig le vannak maradva,és ezért gyógyszerezni kell őket:(
2011. dec. 15. 19:24
 1/9 A kérdező kommentje:
kicsit elkeseredtem,elírtam az előbb.
2011. dec. 15. 19:25
 2/9 MKati27 válasza:
Szerintem ne keseredj el,mert kis súllyal születtek ezért normális,hogy az átlagnál kisebbek. Ha nem betegek sokszor és jó a kedvük akkor ne izgulj fölöslegesen. Az én kislányom 17 hónapos 9kg14dkg 80 cm Ő nem valami jó étvágyú,de elfogattam ilyennek,mert neki a pár falat is elég,hogy minden hónapban hízzon. Ő is kisebb az átlagnál,de nem látszik vékonynak.Igaz tiszta energia bomba néha csodálkozom miből van neki ennyi!
2011. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 86cm és nincs teljesen 11kg. Elég vékonyka, de nem sovány és nagyon válogatós, már kész vagyok tőle. A Te kislányaid jóétvágyúak egyébként? Szerintem annyira nincsenek lemaradva. Ti milyen magasak vagytok a pároddal? Ez is számít.
2011. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 éves és 86 cm 11 kiló. Nem egy nagy gyerek de teljesen normális szerintem a védőnő és a gyerekorvos szerint is. Egyszerűen kisebb alkatú.
2011. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs okod elkeseredni. Nem is értem, hogy ezt mért nem mondta a doki. A környezetemben több kiA barátnőm kisfia 20 hós ekkora: 10,60kg, 84 cm, pedig 3700-al született. Vékonyak a szülők is. Nagyon jól eszik, nagyon ügyes. Én 10 nappal korábban szültem, az én nagyon rosszul evő lányom mégis már 89cm, 14,5 kg. Nagynak számít, de mi is nagyok vagyunk az apjával. Öcsémék ikerlányai is az átlagnál nagyobbak, pedig 2 évesen az egyik csak 10,5kg volt, a másik se volt még 12kg. Kb, 4-5 évesen előzték meg a kortársaikat. A dokijuk azt mondta ikreknél természetes, hogy az elején kisebbek.
2011. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat.Ők amúgy jó étvágyúak,nem válogatósak.A nagyobbik 1610g-al,a kicsi 1490-el született.
2011. dec. 16. 09:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Kislányom 21hónapos 90cm és 15kg. 4950grammal és 55cm-rel született. Mi a másik véglet vagyunk,mert a védőnő szerint sok a súlya. De könyörgöm majdnem 5kilóval született,nem lehet csak 10kg! Amúgy sem tudok vele mit csinálni,mert enni azt szeret,és nem válogat.

Szerintem nem vészes,és teljesen jó a babáid súlya. Nem is értem mi a baja az orvosnak. Ha csak a súlyukkal van "gond",és másban nincsenek lemaradva,én nem aggódnék! Nem lehet minden gyerek egyforma!

2011. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hálistennek másba nincsenek lemaradva,mindent megértenek,időbe kezdtek el kúszni,mászni,járni.A koraszülött ambulanciára vissza kellett járnunk ellenőrzésre,hogy hogy fejlődnek,és az az orvos egyszer sem mondta,hogy kicsik,sőt mindig azt mondta,hogy jól fejlődnek.
2011. dec. 19. 12:12
 9/9 anonim ***** válasza:

szia

az én lányom is februári, 3030 gr, 53 cm született. Most 80 cm és 10 kg.


Nem is értem, miért mondta a gasztrodoki, h kicsi a súlyuk a gyerekeidnek. Sztem szépen fejlődnek, nincs lemaradásuk. Ne aggódj!

2011. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!