Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért pisil be a 27 hós...

Miért pisil be a 27 hós lányom a bölcsiben alvás közben?

Figyelt kérdés

Július közepe óta, tehát már 5 hónapja szobatiszta a lányom, nappalra , éjszakára 3 nap alatt lett az.

Nagyon kevés balesetünk volt azóta. szeptember végén kezdte a bölcsit, azóta 4-5-ször volt beteg,nem igazán volt bepisilés, viszont 2 hete szinte minden nap alvás közben bepisil, otthon ha 10 órát alszik akkor sem pisil be.

A gondozók szerint lehet fel van fázva, de akkor nem csak mindig egyszer, ugyanakkor pisilne be, szerintem.

Vagy pedig a változások,hogy bölcsibe került, de könyörgöm ennyi idő múlva jön elő?

Szerintük, ne foglalkozzak vele,hagyjam mintha semmi sem történne. Ha itthon alszik ebéd után sohasem pisil be.


Mit tegyek,kétségbe vagyok esve, vigyem el egy pszichológushoz, félek nehogy vissza adják rá a pelust.


Amúgy egy nagyon okos kislányról van szó, aki ezt nem tudja most megmondani,hogy miért történik.

Köszönöm előre a válaszokat.


2011. dec. 19. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Egy 27 hóst még nem kell pszichológushoz vinni. Semmi baja, csupán kezdi feldolgozni a változást ami vele történt. Ne aggódj, hamarosan rendeződni fog.
2011. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm hogy válaszoltál, teljesen kétségbe vagyok esve, nekem csak ő van, s enm szeretném ha valami lelki baja lenne. Akkor csináljak úgy mintha semmi nem történt volna?
2011. dec. 19. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem még az oviban is előfordult. :) De többnyire bosszúból csináltam, mert nem engedtek ki WC-re, én meg bebizonyítottam, hogy tényleg kell.


Esetleg érdemes lenne a gondozónénikkel megbeszélni, hogy lefekvés előtt figyeljenek oda rá, hogy pisiljen. Talán akkor nincs inger, nincs baleset.

2011. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen a bölcseivel van a "lelki" baja azért esik meg, de mivel alvásközben csinálja a jó hír az, hogy nem tudatos. Majd helyre jön.
2011. dec. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos a problémánk még ugyanúgy fenn áll, a bölcsiben alvás közben bepisil, itthon még éjszaka senm.


Mikorra rendeződik ez, vagy mit tegyek?


Ma a gondozó néni megkérdezte tőle hogy kér-e pelust alváshoz, hevesen tiltakozott :)


köszönöm a válaszokat

2012. jan. 16. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!