Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki altatja délután a gyerkőcé...

Aki altatja délután a gyerkőcét, annak hogyan zajlott a bölcsiben való alvás?

Figyelt kérdés
A mai napig altatnom kell a lányomat magától nem alszik el. Mi lesz így majd a bölcsiben? Tudom még messze van a szeptember de mi lesz így vele?
2011. márc. 18. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Két éves lányom most lett bölcsis. Soha életében nem aludt el egyedül. Ráadásul egy ágybn alszunk. Délutánonként is addig fekszem mellette, amíg el nem alszik. Olykor egy óra hosszat is eltart az altatás. Két hónappal ezelőttig még cicin aludt el.

Tegnap próbáltam először a bölcsiben altatni őt. Úgy beszéltük meg a lányommal és a gondozónénivel, hogy az első ilyen alkalommal megpróbálom én lefektetni. Nem sikerült. Felpattant, szaladgált, úgyhogy hazamentünk, és megbeszéltük a gondozónénivel, hogy másnap megpróbálja ő. A lányommal is sokszor átbeszéltük a dolgot aznap, hogy másnap már a gondozónénije altatja, és én csak alvás után jövök érte.

Most itt ülök a bölcsi előterében a laptoppal (mert azért megkért rá a gondozónéni, hogy délre jöjjek el, ha mégsem sikerülne), és a lányom édesdeden szundikál már másfél órája. Nem kellett neki se simi, se semmi. Rászólni sem kellett. Igaz, forgolódott vagy húsz percig, de hát ez normális.

Szóval fel a fejjel, a bölcsiben mindig minden más, mint otthon.

2011. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jaj de jó! Hát bízom benne nálunk is ilyen simán fog menni. Délután kézben altatom, este meg mellé kell feküdni és mikor elalszik akkor kászálódok ki az ágyából, aztán többször felkel éjszaka és folyt köv.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy este hogy alszik el majd a gyerkőcöd, hogy a bölcsibe ilyen szuperül megy. Akkor is megy neki majd egyedül?

2011. márc. 18. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Végre egy pozitív megerősítés! Bár a fiam még 15 hónapos, de ő sem alszik el segítség nélkül, és szerinte itthon ne is fog, ráadásul még szopizik. Abban bízom, hogy más környezet, más szituáció lesz a bölcsiben és ha azt látja a többiek is alszanak, ő is fog.:)
2011. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!