Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Naponta visszatérő hőemelkedés...

Naponta visszatérő hőemelkedés mire utálhat?

Figyelt kérdés

Kislányom 14 hónapos és naponta felmegy a hője, olyan 37,5-37,8 fokra.

Semmi más tünete nincs.

A fogai jönnek, gondoltam ettől is lehet, de amúgy még soha nem volt neki hőemelkedése a fogzástól. Most viszont 4-5 napja egyfolytában lemegy-felmegy a hője.

Tegnap doki megnézte, azt mondta nem lát semmit, ha súlyosbodik menjünk vissza hozzá.


Szóval ezt tényleg csak a fogzás okozhatja? Ne gondoljak semmi lappangó betegségre?


2011. dec. 20. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Fogzás nem okozhatja, de fogzást okozhat a láz.


37,5 még nem sok, kérdés hol mérted?

2011. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
38-38,3 fok volt popsiban mérve.
2011. dec. 20. 13:36
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálunk amikor ilyen volt, akkor egyszer fogzás volt az ok, másodiknál pedig pici piros torok (mindkétszer voltunk dokinál).

Nurofent adtam neki.

Szintén 14 hós.

2011. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2.

a második ilyen épp a napokban volt, tegnap jutottunk le a dokihoz

2011. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
S neki sem volt más tünete? Orrfolyás vagy valami?
2011. dec. 20. 13:38
 6/13 anonim ***** válasza:

1.hőemelkedésesnél nem volt más, csak kevesebbet evett - ez volt a fogzásos, kb egy hónapja

2.hőem.-nél (vagyis most) van egy kis takony is, és kevesebbet eszik - most a torkával van valami, de fogzás is, mondta a dokinő, neki most nagyon jönnek a rágófogai, egy már kibújt, várjuk a többi hármat, szerintem napokon belül áttörik az ínyt

2011. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Hát nem tudom mi lehet most ez a lányomnál. Remélem semmi komoly.

2011. dec. 20. 14:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha más nincs, akkor ne aggódj. Esetleg ha egy hétig is eltart, próbálj kérni egy vizeletmintára beutalót, hátha mégis van valami baci.
2011. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 krisztivan ***** válasza:

Hát ha tovább is tart akkor én is gondolnék egy vizelet mintára,mert lehet akkor valami baci bejutott a hólyagba.De ez nem biztos,csak lehet.Ne ess azért kétségbe,lehet a fogak viselik meg ennyire a lánykád.

Minden esetre szép karácsonyt nektek .

2011. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is!


Azért kicsit aggódok, de nem viszem túlzásba. :)


Most estére is felment neki, most épp 37,9 volt.

Nem értem.

2011. dec. 20. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!