Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hurutos köhögés és hőemelkedés...

Hurutos köhögés és hőemelkedés esetén mindenképpen orvoshoz fordulnátok?

Figyelt kérdés
Két napja kezdett el köhögni kislányom, (semmi előzménye nem volt, pl száraz köhögés) Tegnap estére volt hőemelkedése, és most d.u. ébredésnél is. Adok neki nurofent a lázra és ambroxol-q -t a hurutos köhögésre.
2011. dec. 9. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Ha 1 év alatti, akkor mindenképp megmutatnám orvosnak. Ha nagyobb és volt már hasonló betegségetek, akkor nem feltétlenül.

Viszont! Lázcsillapítót csak 38 fok felett kell adni, a hőemelkedésre nem. És személy szerint én nem adok vény nélkül kaphatót a lányomnak, mivel azoknál újabb kutatások kimutattak már hosszútávú mellékhatásokat, elég komolyakat. Pont az ibuprofen tartalmúaknál. Van Germicid C nevű, ahhoz recept kell, de nekünk szó nélkül felírja a gyerekorvos mindig. :)

2011. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 éves múlt!
2011. dec. 9. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már néhány napos höemelkedéssel is elvinném dokihoz. Nekem is volt tavasszal tudögyulladásom höemelkedéssel. Inkább hallgassa csak meg a kis tudejét.
2011. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De szerencsére nem egész nap van hőemelkedése, csak este volt, meg ma a délutáni alvás után.
2011. dec. 9. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!