Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 éves kislányomnál minden...

1,5 éves kislányomnál minden este fürdetéskor a puncijánál, helyesebben a húgycső nyílásánál fehér darabos, sűrű váladék van. (nem is tudom pontosan hogy fogalmazzam meg) Mi lehet ez? Hogyan szüntethetném meg?

Figyelt kérdés

Az apja szerint ez biztos természetes. Szerintem nem kéne ott lenni semminek. Van hogy mosdás után sem lesz teljesen tiszta, ilyenkor benedvesített vattával próbálom kitörölni.

De másnapra megint termelődik ilyent anyag. Remélem nem gomba!

Kislányos anyukák, ti is tapasztaltatok ilyet?


2011. dec. 20. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a popsikrémtől lesz olyan?Mi jártunk már úgy.
2011. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is krémre gondoltam először. próbáld ki, hogy egy napig krémezed, s kiderül, hogy valóban az okozza-e.
2011. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kislányok punciját nem krémezzük,csak körülötte.

ha belekened a krémet,az tiltakozni fog ellene.

2011. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem direkt a nunijába teszem a krémet,de előfordul hogy begyülik oda.Mondjuk én gyógyszertári folyékonyabb krémet használok,mert nekünk az vált be.
2011. dec. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne kend be, és ha akkor is olyan, akkor mutasd meg orvosnak.
2011. dec. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A punciját ne kend, csak a hajlatait és a popsiját.
2011. dec. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló probléma volt, itt a konklúzió:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. dec. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az utolsó válaszolónak, külön köszönöm, hasznosnak tartom hogy megírtad, hogy is jártatok a dolog végére. Az olaj leviszi ezt a váladékot?


Már én is gondoltam, hogy esetleg a popsikrémtől lehet, ami zsíros és ezért nem viszi le a víz. Volt hogy kimaradt a popsi krém, de másnapra megint ott volt ez a fehér váladék. Megpróbálom ezt az olajos letörlést.

2011. dec. 21. 13:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Steril vattát vettem a gyógyszertárban és langyos vízzel szoktam kitörölni. Egyebet csak akkor használok, ha utána mindjárt fürdünk. Utolsó.
2011. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!