Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Menjünk orvoshoz, ha péntek...

Menjünk orvoshoz, ha péntek óta nem akar megindulni a váladék kisfiam orrából, de hallom, hogy ott van?

Figyelt kérdés
Nem tud éjszaka aludni tőle, de csak egy minimálisan folyik az orra, és csak nagyon kevés váladék jön, ha szívom. Azért nem akarok orvoshoz menni, mert ha csak azt mondja, hogy orrszívás, orrcsepp, mi meg ott ültünk 2 órát és még mást is összeszedünk... Viszont félek, nehogy a fülecskéjére húzódjon. Mit tennétek?
2011. nov. 2. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van:-( Olyan mintha tele lenne, de teljesen üres(én is szívom). Ma leviszem dokihoz,nehogy hurutos legyen.
2011. nov. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

próbáld ki a Sterimar orrspray-t orrszívás előtt.

Tengervizes oldat, így fellazítja a váladékot.

Nekünk is így volt, hogy nem jött semmi, de hallottam, hogy szörcsög már orrszívás után is.

Ezzel be kell fújni orrszívás előtt, hagyni egy picit, és utána szívni. Nekünk bevált, így kijött a váladék.

Ezen felül én Cebion-t szoktam adni, hamarabb elmúlik!

Jobbulást!

2011. nov. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem lázas, akkor lámpázd. Én még amire rájöttem, hogy jó, hogy a sós orrsprayt kb. 10 percig hagyom hatni, előbb nem szívom, mert nem oldja fel eléggé. Erre kell figyelni és gyönyörűen feloldja a váladékot az orrából. Nem tudom, hogy csinálod, de ha nem így, akkor próbáld ki.
2011. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!