Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vettetek kislányotoknak...

Mit vettetek kislányotoknak (2és fél éves) karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amit tudok:

Tőlünk: konyhát kap, orvosi felszerelést, és két keménylapos könyvet.

Édesanyámtól: mágneses-filctollas színes rajzolótáblát

Anyósoméktól: Takarító szettet

Még fog kapni a keresztanyukájától, a keresztapukájától, és a férjem keresztlányáéktól is valamit.

DE!!! Nem az ajándékok a lényegek.........bár tény, hogy nekem minimum 3 karácsony kellett gyerekkoromban ilyen mennyiségű ajándék összegyűjtéséhez.

Próbálom féken tartani a nagyszülőket, mert ők még vásárolgattak volna. Magunkat is néha vissza kellene fogni, de az már keményebb dió.

2011. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 27 hónapos és kap:

Bábparavánt-kesztyűbábokkal

Álomszép Barbie mesék 2. könyv

Barbie-t pónival

Smink készlet

Elemes vonat pályát

Mega Bloks építőt

Xilofont

Zongorát

Babaházat

Icinke-picinke könyvet

Színek és formák kirakót

Junior pictolinot

Pulcsit

Pizsamát

kb. ennyit, meg még a keresztapu ajándéka

2011. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Thomas "őrült" (lány létére..) így kap Thomasos sínt, meg vonatokat, meg állomást. Kap még Bogyó és Babóca könyvet, Moon Dough gyurmaszettet, Beszélő Elmot (a teszkósat). Ennyi.
2011. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Második válaszoló,bocs a kérdésért,azt mind tőletek kapja,vagy esetleg mamáktól,rokonoktol is?
2011. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Orvosi szett, mikrofon, Hercegnő készlet: Tiara, retikül, hajszárító, hajgumi, "kopogó cipő), stb.

Ezeket tőlünk kapja.

2011. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3 éves ugyan, de azért leírom.

Párom (asztalos) csinált neki egy kis konyhát bútorlapból, olyan mint az igazi sütővel, főzőlap meg matrica lesz, elvileg holnap kész. Olyan mint az eredeti. :-)

Meg egy virágos kirakót, és a konyhához cuccokat.

2011. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tőlünk:

- Aranyfüli (a babafülbevalója 1 hete eltörött, így az újat már megkapta nehogy benőjön)

- Wader nagy farm állatokkal stb stb (olyan mint az FP little people csak lényegesen olcsóbb :) )

- Csokikészítő csodamasina (ezért sír már talán egy hónapja is, ez bónusz mert utolsó pillanatban döntötte el apuka, hogy mégis kap, a játékboltban eléggé széttúrták a raktárt mire kerítettek egyet, mert férjuram kijelentette addig nem megy el, amíg nem lesz )

- Fp lovacskás nyerítős-prüszkölős zseblámpa

- Mesekönyvek (karácsonyos nagy mesekönyvek, kisvakond, boribon sorozat hiányzó részei)


Mamáéktól (szüleim és testvérem):

- kiscsizma texes mittudomén hirtelen milyen márka már megkapta

- Dorás nagy polár pléd (tavaly Fifiset kapott nem értem minek még egy de mindegy)

- társasjáték (első 4 játékom)

- pénztárgép a csilingelős-zenélős verzió

- gyerek hintaszék


Nagyiék (anyósom és sógorom):

- társasjáték (noris féle 4 évszak évszakokat tanulja vele meg, az összefüggést stb)

- Éneklős Eperke baba



Tudom, hogy sok a társas, de nagyon nagyon szeret játszani velük (van már vagy 5-6 féle neki) és ez igazi közös játék nem csak ott ülünk vele azt lessük mi van. Mi is szeretünk társasozni így szerintem nálunk könyv és társas mindig fog akadni a karácsonyfa alatt.

2011. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok:

Tőlünk:

Álomszép Barbie mesék 2. könyv:2500

Barbie-t pónival:1500

Smink készlet:800

Mega Bloks építőt:1500

Xilofont:900

Zongorát:900

Icinke-picinke könyvet:2300

Színek és formák kirakót:1500

Pulcsit :1000

Pizsamát:1500


Gondolom az árak miatt kérdezted.Láthatod,nem a legdrágább dolgok.Így is meglehet úszni a karácsony,meg úgy hogy 2 hónap alatt vettük meg :-)

A többi a nagyszülők,rokonok

2011. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tőlünk Smoby Bon Appetit játékkonyhát, anyukáméktól hintalovat, meg műanyag kajákat a játékkonyhába, a másik nagyszülőktől én kicsi pónim csomag (a tescos), a párom testvérééktől beszélő Ernie, meg egy Játékbaba. :) 2 éves.
2011. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mama:Fifi kannaház

dédi: pötyi kirakó, memóriaforgó

tőlünk:óriás gyöngyfűző, Anna, Peti és Gergő, Hófehérke és hét törpe könyv, lego

barátnőm:pénztárgép

másik mama:(most mondta, hogy mi vegyük meg)játék etetőszéket néztem ki, de apa tiltakozik.

2011. dec. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!