Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Verdák 2 való már egy 21...

A Verdák 2 való már egy 21 hónapos kisfiúnak? Tetszene neki?

Figyelt kérdés
Csak mert nagyon szereti az autókat és gondoltam ez hátha tetszene neki, de nem ismerem és nem tudom hogy esetleg már nagyobb gyerekeknek való-e ez a mese. Vagy ha nagyon "erőszakos" akkor inkább nem veszem meg.
2011. dec. 21. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

Mármint nézetni akarod ezt egy 21 hóssal?!!?!!?!!? :-oooooo


Nem, határozottan nem való neki. Még a 3 éves lányom is túl durvának tartja, zavarja az autózúgás, bár fiúknál biztos ez nem gond. 21 hósan nagyon kicsi még ilyen hosszú ún. nagymeséhez. Neki még maximum Bogyó és Babóca való.

2011. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Előző vagyok: ha már autó akkor a max. amit el tudok neki képzelni az a Bob, a mester. Ebben is vannak járművek és ez egy 10 perces mese. Bár még ez is sok az ő figyelmének.
2011. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Huh, az én fiam a falra tud mászni a Bogyó és Babócától, gyűlöli, nem tudom miért istenítik annyira, szerintem rém bugyuta mese.

Kb. 18 hónapos korában volt nagy sláger a Verdák első része, simán végignézte (majdnem 2 órás mese), legalább 100szor láttuk. Azt hittem tv függő a gyerekem.

Most megvan a 2. rész, de az annyira nem köti le, az első poénosabb. Meg most már jobb dolga is van, mint hogy mesét nézzen, inkább focizik egész nap. 2 év 3 hónapos.

2011. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
3 évesrm imádja a verdák 1-et. A 2-at elkezdtük nézni de ijesztő, a szöveg se neki való. A Chuggingtont (vonatos) ajánlom. Egy dvd-n 5 rész van, 10 percesek. A 15 hós lányom a zenéjét imádja.
2011. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

Első vagyok: a helyedben nem dicsekednék még név nélkül sem, hogy ilyen filmet nézettél egy 1.5 éves gyerekkel. 2 órás film 18 hósan. Szerinted mit fog fel belőle egy ekkora kicsi gyerek. Lényeg, hogy 2 órára nem lógott rajtad , mi?!!!? mikor a figyelme max. 5 perc.



Agyatlan!

2011. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem "nézetni" akarom vele. Tisztában vagyok vele hogy nem tud végignézni egy 2 órás mesét. Mellesleg a Fifit pl. nagyon szereti, de azt se nézi végig teljesen pedig az is 10 perces. A legnagyobb kedvenc a Teletubbies, az kb. 1 órás, azt se nézi az elejétől a végéig, de a 3/4-ét nézi. Én csak azért kérdeztem hogy esetleg szeretné-e az autók miatt, de leginkább az érdekel hogy való-e neki, nincs-e benne erőszak vagy esetleg "durva" beszéd.
2011. dec. 21. 21:28
 7/18 A kérdező kommentje:
Na akkor nem veszem meg, mert látom hogy valaki írta is hogy a szövege nem kisgyereknek való. Köszönöm, erre voltam kíváncsi. A Chugington vagy nem tudom pontosan hogy kell írni, viszont jó ötlet. :)
2011. dec. 21. 21:35
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "kiakadó"!


Szívesen vállalom a nevem, attól nem tudom, hogy neked miért lesz jobb.


Itt egy kérdés, amiben szintén a Verda mániás kisfiú anyukája vagyok. Ebből kitűnik, hogy több "agyatlan" is van rajtam kívül.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


És igen, nem lógott rajtam, mert együtt néztük, mind a 100szor, vagy velem, vagy az apjával. És tökéletes a figyelme, a poénokon folyton hangosan kacagott.... De mint írtam, most már egyáltalán nem érdeklik a mesék, max. 10 percet bír a tv előtt, mert jobb dolga is van.

2011. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem még nem való neki.Az én fiam 2 éves és még egyáltalán nem kötik le a hosszú mesék csak a kis 10 percesek.Nálunk az a "bugyuta" Bogyó és Babóca nagy sláger,azt imádja a fiam!És azért néhány felnőtt figyelmébe ajánlanám azt is,hogy ami nekünk bugyuta az a gyerekeknek egyáltalán nem az!!!Ezek a kis mesék az ő kis lelkivilágukhoz és értelmükhöz igazodik!Nekik ezek még érdekesek és mosolyognak rajtuk:)))A Verdák már teljesen más korosztály ha rám hallgatsz!!!
2011. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van utolsó, köszi.
2011. dec. 21. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!