Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 4,5 és egy 10 éves kislány...

Egy 4,5 és egy 10 éves kislánynak ajándékba vehetek ékszeresdobozt?

Figyelt kérdés

A 4,5 évesé zenél ha felnyitja és hozzá kap szép fa gyöngyös karkötőt és nyakláncot, a 10 évesé nem zenél és neki raktam bele muffin formájú szájfényt. A zenélős típus csupa rózsaszín, a nagyobbén színes lepkék vannak.

Szerintetek?

Egy barátunk két kislányáról van szó. CSak nem akarok beégni a gyerekeknél, hogy "jaj de uncsi ez" :)


2011. dec. 22. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még tennék bele egy-egy kis gyűrűt amik lehetőleg egyformák/nehogy vita legyen belőle/ és lehet állítani a méretüket+csokit csomagolnék hozzá
2011. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

/előző vagyok/

vagy mind a kettejüknek vegyél mellé egy-egy csini fülbevalót,húgom 9éves és azt kért tőlem+barátomtól

2011. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom csak egy fa ékszerdobozt kapott 3. szülinapjára a barátnőméktől,(ja és van neki több fajta) de imádja. mindegyikben más-más kincs van, egyikben üveggolyók, másikban kinderfigurák, harmadikban ékszerek. Imádja kiborítani őket, és visszarakosgatni. Szerintem jó ötlet. Ja és februárban lesz 4 éves.
2011. dec. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oh. köszi .. akkor biztos fognak neki örülni. Rendben. Még kipótolom csokival. Gyűrű már nem lesz benne sajnos. Mert ma már nem tudok elmenni venni. Bár ez szuper ötlet lenne még. Megpróbálok azért szerezni. :)
2011. dec. 23. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!