Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lányomnak nagyon rossz a...

A lányomnak nagyon rossz a kézügyessége. Szeretnék vele gyakoroltatni különböző alakzatok rajzolását. Ehhez kellene weboldal, link ahol le tudom tölteni, kinyomtatni az ábrákat. Ilyen segédvonalakkal felrajzolt ábrákra gondoltam. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Lehet kapni ovis készség fejlesztő füzeteket de se perc alatt kivégzi (összefirkálja) azokat. Így olcsóbb lenne.
2011. dec. 27. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves ?


Egyébként nem biztos, hogy nem ügyes, hanem nem érdekli. Másképp kezd a dolgot.

Pl. rizst szórj műa. doboz aljába, abba az ujjatokkal rajzoljatok. Először mindig te, akár ne is hívd oda, csak csináld, így jobban érdekelni fogja, mintha akarnád elérni, hogy csinálja.

Fűzhettek gyöngyöket, ettől is erősödik, ügyesedik a keze, ujjai.

Próbáljatok festeni, egész más, mint a szinezés, mind a kéznek, mind az élménynek.

Gyurmázzatok. Amelyik neki a legszimpibb azt csináljátok többször, a többit csak mutatóba, de foglalkozni kell vele, nem csak elé tenni, ha ilyen típus.

Nállunk a kisfiunk volt ügyetlen, és érdektelen is, de elég jól sikerült különféle technikákkal érdekesebbé tenni neki, hogy gyakoroljon.

Ó a kislányunk most ezt az álló táblát kapta, aminek egyik oldalára tollal lehet írni rajzolni, másikra krétával, ezt is imádja a fiunk is. Ezt ráadásul egyszer megveszed, aztán játszhat vele, könnyen törölhető. Igaz nem másolás, de egyelőre lehet nem is az kell még nektek, csak az érdeklődést fejleszteni.

Sok sikert, kitartást, türelmet !

Bocs, hogy linket nem tudok.

2011. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja, igen.Juniusban lesz hat éves.Megy mahd nagycsoportba és az ovónő azt mondta hogy ott már rajzolni tudni kell. Ott tartunk hogy egyszerű kocka lerajzolása is elég nehezen megy. Színezni, festeni szeret de seperc alatt megunja..
2011. dec. 28. 06:41
 3/6 zkriszti3 ***** válasza:
Milyen kezes a lányod ? Szemével minden rendben ? Az iskola időre remélem rendeződik, mert ott a betűket rajzolni fogják.
2011. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Különfoglalkozásra jár az oviban. Kézügyesség fejlesztőre. Remélem ott rendbe rakják, bár elmondása szerint eddig csak színeztek.

Jobbkezes, szemüveges de jól lát.

2011. dec. 28. 10:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó, van még másfél év az iskoláig. Az sok idő csak szeretném már ha korához képest szépen rajzolna.
2011. dec. 28. 10:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első jó dolgokat írt. Próbáld ki őket.

Valamint még nekem az jutott eszembe, hogy gyerekkoromban szerettem valamelyik rokonunk hátára rajzolni, illetve később betűket írni és ki kellett találnia hogy mit írtam, rajzoltam.

Nekem nagyon tetszett.

De ha a figyelmével is gond van, akkor talán először azt kéne megtalálni ami leköti. Onnan kéne kiindulni. Hátha.

Majd írj.

2011. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!