Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit a gyerkőcödnek mondtál?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én még semmit és nem is szándékozom, főleg azért nem, mert bennem is minden tisztán megmarad/maradt, ami bántó és egy életre kihat.


Ilyen pl. édesapám kijelentése, amit 9 évesen vágott hozzám, mert eltörtem a poharát: "Veled is csak a gond van, vetettünk volna el!"

Bennem ez eléggé megmaradt és mai napig nem bocsájtottam meg ezt neki. :|


Bocs az offért, ha ez az volt.

2011. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az,hogy biztos azért hisztizik,mert nem szeret.
2011. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nemrég történt, kórházban voltunk, nagyon ideges, fáradt, nyűgös voltam, amikor nem akart enni, inni semmit. Ekkor csúszott ki a számon, hogy még egy ilyen és én hazamegyek, itt maradsz egyedül.
2011. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik,költözhetsz apádhoz...

elváltunk,apja citáltatta be gyámhivatalba...szóval durva volt,bántott is a dolog.Bocsánatot kértem.

2011. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kis hülye...

Most 2 éves a fiam, jópár hónapja volt, valami nagy marhaságot csinált (már nem emlékszem pontosan) és nagyon megütötte valamilyét. Akkor mondtam neki ezt.

Nagyon nehéz volt nekem vele az első pár hónap, de eszembe sem jutott olyasmit mondani, hogy "minek születtél meg" és hasonlók.

2011. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Azt gondoltam,hogy úgy durva,hogy lelkileg nem tesz jót,de látom,csak én gondoltam így.

Csúnyán szoktam néha beszélni velük... Bár mi amúgy is Köcs-ögnek szoktuk hívni őket:-) Mind a három egy kis köcs-ög :-) Tudják,hogy nem bántásból hívjuk őket így! Egy időben kis ku-rva volt a két nagy. Ha fogócskázunk,akkor szoktam mondani,hogy elpi-csázom Őket :-)


Amikor nagyon idegzsák vagyok,sietnék,mert sietni kell itthon,akkor "húzz előlem!" szokott a számra jönni.

2011. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, nálatok az értelmi színvonal igencsak a béka sejhaja alatt lehet! K.öcsögnek hívod a gyerekeidet? :S :( Szegények!
2011. dec. 28. 16:39
 8/14 anonim ***** válasza:

még egy ilyen rossz kölyök nincs a világon,mint te.

már szétnyúzta az idegeimet

2011. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát kerekedik a szemem, hogy valaki kis kur*v*á*nak és kis kö*c*s*ögnek hívja a gyerekét, még ha poén is. Jó ég, mik vannak.
2011. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Miért kerítetek ennek nagy feneket? Nem értem,mi köze ennek az értelmi színvonalunkhoz? Laza szülők vagyunk,akik imádják a gyerekeiket. Ez miért baj?
2011. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!