Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit a gyerkőcödnek mondtál?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 15:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

Mind ehhez hozzá tartozik,hogy nem beszélnek csúnyán,nagyon jól nevelt gyerekek!-legalább is a két nagyobb. Sokszor egy-egy idősebb ember elbújhatna szégyenében,amikor az én kis Kalácsképű és Bucifejű lányom szépen a járda szélére megy a babakocsi elé,hogy elengedje a szembe jövő embereket,akik a szűk járda közepén képesek menni, nem érdekelve,hogy a babakocsit le kell teljesen tolnom,hogy el tudjon menni. A kicsi még csak 3 hónapos.


Mindenkinek további szép estét!! :-)

2011. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát az enyém még kicsi, csak 11 hónapos, így nagyon durva nem volt.

A legkomolyabb az, hogy "Elég volt mára, menjél játszani és engem hagyjál egy kicsit békén".

Azóta tudja mondani, hogy "Hagyjál". :S

Az előző hozzászóló.... Hát, elég durva! Én is laza vagyok és imádom a lányomat, pont ezért nem mondok rá ilyeneket.

2011. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Aztán kamaszkorában, ha azt mondja neked, menj a pic****sá**ba, akkor ne csodálkozz, vagy ha majd leriba***ncoz.
2011. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy haza kellett volna jönnie a szomszédból és hát nem akart. Fent hagytam a húst a gázon, nem lehetett cicózni, ő meg csak hisztizett, hogy Orsi, Orsi nem akarok hazamenni, és meg mondtam neki, hogy Jó, akkor maradj itt, és lakj az Orsival én hazamegye. Annyira bántam, amint kimondta, de legelább utána már jött és szeretgetett. :)
2011. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!