Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen "illik" már egy...

Hány évesen "illik" már egy gyermeknek a bili helyett a WC-t használni?

Figyelt kérdés

2011. dec. 29. 18:43
 1/8 zkriszti3 ***** válasza:
Amint biztonságban érzi magát rajta. Korhoz nem köthető, esetleg az óvoda kezdés miatt.
2011. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. 5 évesen pl. még elfogadható ha bilit használ?
2011. dec. 29. 19:13
 3/8 zkriszti3 ***** válasza:
Otthon bőven , ne aggódj.
2011. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy otthon mibe pisil/kakil ahhoz senkinek semmi köze nincs. Nyugodtan használja a bilit, ha azt érzi biztonságosnak.

Egyébként érdekes az a dolog. Kisfiam most lett szobatiszta 1,5 hónapja (februárba tölti a 3-at), de neki nem kellett a bili. Nyáron oda is adtuk a kis barátnőjének:-) Ő egyből a WC-re ment, persze szűkítővel. Ami béka alakú. Egyébként fél a WC-én? Próbáljátok meg a szűkítőt.

2011. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kisebbik húgomról van szó. Novemberben volt 5. Néha most már ráül a wc-re szűkítővel, de azért még inkább bili. De nem csak otthon, oviba is van saját bilije, meg viszik mindenhová. A másik húgom már 3 éves kora óta wc-re jár, azért furcsa nekem, és nem tudtam hogy ez még nem-e baj. Köszönöm a válaszokat!!!
2011. dec. 29. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Míg nem megy iskolába, nyugodtan használjon bilit.
2011. dec. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Otthon bármeddig, kit érdekel végül is, a ti dolgotok, nem? Oviban, iskolában úgysincs bili, szóval ott kénytelen wc-t használni. Nagymamámnál még iskolás koromban is bilit használtam, hogy sötétben ne kelljen kibotorkálni a pottyantósba.
2011. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem 18 évesen még elfogadható, 32 évesen már el lehet kezdeni a wcbe lottyolást.
2012. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!