Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már megint immunerősítés?!...

Már megint immunerősítés?! Aloe termékeket ismerők segítségét várom!

Figyelt kérdés

2 és fél éves kisfiam szeptember óta bölcsis;és "természetesen" sajnos azóta szinte folyamatosan valami felső légúti betegségben szenved.2 hét bölcsi,1 hét otthon. :( Nagyon sok féle vitamint kipróbáltunk már (vitacolan,cebion2x,Béres,stb...)de eddig egyre sem tudtam azt mondani,hogy bevált.

Utolsóként kipróbálnám (amit eddig elleneztem) a Foreveres termékek egyikét,de nem tudom melyik lenne a legalkalmasabb a "problémánk" megoldására.

Ezekről a termékekről gondolom,hogy jók lennének:

-Propolis tabletta

-Pollen tabletta

-Gél (de melyik?)

-Kids Multivitamin (bár ezt hagynám legutoljára,mert erről nem csak pozitív dolgokat hallottam)

Szóval ha ismeritek és használjátok a termékeket;megírnátok melyik lenne a legjobb és hogy használjuk?


2011. dec. 30. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Hagyd már ezeket a butaságokat. Csak arra valók, hogy lehúzzanak pénzzel, de semmit nem érsz el velük.


Elmész a háziorvoshoz, és kérsz egy Broncho vaxom kúrát. Valamivel kevesebb, mint 4500 Ft, de nagyon hatásos. A fiam fülgyulladással kinlódott mindig, és felső légúti betegséggel. Asztmás is szegény. De mióta először megcsináltuk a kúrát semmi baja nincs az asztmát leszámitva persze. Évente 2x ősszel, és tavasszal kell megcsinálni, tehát évi 9000Ft, de szerintem nagyon megéri. Próbáltam előtte én is sok mindent, és semmi nem hatott, csak pénzkidobás volt. Ja, 1 doboz 3 hónapig tart. Szerintem próbáld ki, nekünk nagyon hatott.

2011. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy link is róla, hogy tudd mit ajánlok.

2011. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolóval értek egyet.Az én dokim is ezt javasolta a lányomnak annó.Sőt azt mondta hogy a mindenféle vitaminnal csak rosszabb lesz.A fiadnak most alakul az immunrendszere,természetes hogy beteges egy uj környezetben,ezt végig kell csinálni.Ami segít hogy ne féltsd túl,vigyázz a fertőtlenítéssel,nem szabad túlzásba vinni azt sem.Sok friss levegő,párásítás megfelelő legyen,mert a baciknak nem mindegy miben szaporodnak.Az aloeban nem hiszek.
2011. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy beleszólok, de ez mi? Tabletta? Vagy por? Beveszi egy 2 éves gyerek?

Nekünk is hasonló problémánk van, november óta folyton beteg a lányom. Pedig kapta a Ribomunylt, az is ilyesmi, mint amit ajánlotok, fél évig szedte. Béres-cseppet kap Cebionnal fél éve. De semmi hatása, most is már vagy 2 hónapja köhög.

2011. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van por is, de mi kapszulában szedjük. Úgy kezdtük, hogy a kapszulát szétnyitva magát a port vette be a gyerek.
2011. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adhatod 2 évesnek is tudtommal. De mivel vényköteles, úgyis meg kell beszélni a háziorvossal.
2011. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!