Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » MAM cumisuveget hogy tisztitja...

MAM cumisuveget hogy tisztitjatok? A kifozes semmit nem segit, kefevel a kozepe tisztithato, koszos, fekete a cumi pereme, az ecet sem segit.

Figyelt kérdés

2012. jan. 3. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a cumisüvegre gondoltál, akkor kefével nem csak a közepe tisztítható, hanem az alja is. Nagyfejű kefét le kell dugni, elfordítani a sarkába és úgy forgatni, így tiszta lesz. A cumit és ki szoktam venni és a kezemmel lemosom, így az is tiszta. Egyedül a tetejével (amibe a cumi is megy) van bajom, mert a barázdákba belerakodik a tej. Ezt is megoldottam, fültisztító pálcikával szoktam kitakarítani.
2012. jan. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hol fekete? Melyik fajta üveged van? Az, ami szétszedhető alul?

Én bevallom, talán ha 5x kifőztem eddig... Mindig elmosogatom csak simán, sehol sem koszos. Pedig igazán kényes vagyok a mosogatásra. Ráadásul sima dörzsis mosogatószivaccsal mosogatom, nem kefével.

2012. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tanulópohar. [link]


Ilyen. A belso perem es amit bele teszunk az is koszos.

2012. jan. 5. 20:29
 4/5 A kérdező kommentje:
A fultisztito jo otlet. Nem teszek bele tejet v tapszert hanem vizet.
2012. jan. 6. 06:13
 5/5 A kérdező kommentje:
A tisztitokefere teszek egy szovet anyagot es azzal egyutt tisztitom az uveg aljat.
2012. febr. 9. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!