Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok bevezetik a bölcsiben...

Nálatok bevezetik a bölcsiben a bölcsödei díjat?

Figyelt kérdés
Bölcsödés gyerekek szüleitől kérdezném. MOndtak-e már valamit a bölcsödében, ha bevezetik, mikortól, mekkora összegeket?
2012. jan. 3. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm fia novemberben kezdte a bölcsit.Az én lányom 1 éves, február-március környékén beíratás van, jövő januárban énis beadnám a lányomat.Megkérdeztem az ismerősömet erről és azt mondta, hogy ki kellett töltenie egy papírt a család anyagi helyzetéről.Hogy ő mennyit kap és a párja...Gondolom ezt veszik majd alapul a számításnál.Annyit tudok, hogy nem lehet majd több ez az összeg az egy főre eső jövedelem 25%-ánál, de maximum 20000 ft-nál.Azon gondolkodtam, ha lejár a gyed és a gyes elmegy a bölcsire érdemes-e visszamenni 6 órában dolgozni?Feltéve persze ha visszaveszik az embert...
2012. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én is ezen gondolkodom, de itt van 2012 és senki semmit nem tud mondani:-(

ráadásul ikreim vannak... dupla bölcsödei díj

2012. jan. 3. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:

off:

Ez jó!Kinek mi köze van a keresetünkhöz?Arra persze nem kiváncsiak,hogy mennyi a havi kiadásunk!Nálunk még nem mondtak semmit,de kíváncsian várom!

2012. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt bevezették. Rögtön havi 12e Ft-tal. Már csak azt nem tudom, hogy 3 évesnél idősebb gyermekre is vonatkozik-e, mert decemberben még a tervezetben az volt, hogy csak 3 évnél fiatalabbaknál, hiszen 3 évestől hivatalosan ovikorú. Az már más kérdés, hogy nincs hely, hogy átvegyék...
2012. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk most lesz a bölcsiben értekezlet ezzel kapcsolatban. Én is kíváncsi leszek, hogy mi lesz.

Papirt nálunk is kellett kitölteni, és volt is belőle nagy balhé, mert a 3 gyerekes vállalkozó szülőknek nem kell fizetniük. Aztán az egyik legjobban menő vállalkozók.

2012. jan. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!


engem is érint a téma, ezért azoktól kérdeznék akiknél már bevezették.

Csak nektek saját magatoknak kellett egy nyomtatványt kitölteni, vagy kértek tőletek jövedelemigazolást is?

köszönöm

2012. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!