Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak bentlakásos óvodák?

Vannak bentlakásos óvodák?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem tudok róla, hogy lenne
2012. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

ezt hogy érted? a 3-5 évesedet hétfőn reggel elviszed és péntek este mész érte?

állami gondozásnak hívják...

2012. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Pető intézetben úgy tudom, hogy vannak bentlakó ovisok is. Iskola az tuti, hogy van bentlakó, de ez egy sajátos helyzet, speciális intézmény.
2012. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egészséges gyereknek való érekelne
2012. jan. 3. 15:54
 5/12 A kérdező kommentje:
*érdekelne
2012. jan. 3. 15:54
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
megkérdezhetem miért érdekel? el se tudok képzelni olyan élethelyzetet ami arra kényszerít, hogy heti 5 napig ne lássam a gyerekemet
2012. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én valamikor régen halottam erről,de most nem.kérdezz rá a családsegítőnél,vagy a védőnőnél.
2012. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Mennyire tudnál nyugodtan aludni úgy, hogy fogalmad nincs, hogy van a saját gyermeked?
2012. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak felmérést készítek hogy van-e olyan vagyonos szülő aki hajlandó lenne-e bentlakásos ovi küldeni a gyerkőcét.
2012. jan. 3. 17:19
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

jaah, felmérés... ehhh


mi köze ehhez a vagyonhoz? ha valaki jómódú akkor nem szereti a gyerekét?

egyébként ha már itt tartunk, inkább a szegény szülők gyerekei kerülnek "bentlakásos óvodába". mi pont egy ilyen mellett lakunk, úgy hívják nevelőotthon. szombat-vasárnap jönnek látogatni a szülők, látunk itt minden félét, drogost, alkoholistát, k.rvát, és még sorolhatnám.

nem is értem hogy gondoltad ezt, ha valakinek van pénze mert feltételezem sokat dolgozik akkor felvesz egy bébiszittert aki elhozza az oviból a gyerkőcöt meg vacsit főz, anya meg este hozzá tud bújni a gyermekéhez...

2012. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!